Yılbaşı Hediyen Jack&Jones'tan

‘’Yılbaşı Hediyen Jack&Jones’tan’’ Katılım Koşulları

https://www.instagram.com/jackandjones_tr/adresli internet sitesi üzerinden ‘’Yılbaşı Hediyen Jack&Jones’tan’’ isimli hediye kurgusu, Jack&Jones tarafından düzenlenmektedir. Kazananlar Jack&Jones Instagram hesabını takip edenler arasından seçilecektir.

1. Değerlendirmeler 25.12.2020 tarihinde başlayıp kazanan, Jack&Jones Instagram hesabından paylaşılacak Instastory ile 01.01.2021 tarihinde açıklanacaktır. Katılımcılar, değerlendirme tarihlerinin Jack&Jones tarafından, gerekli görüldüğü taktirde değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.

2. 18 yaşından küçükler katılamaz.

3. Sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar hediyeyi kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

4. Kurgu mekanizması: Katılımcıların hesabı takip etmeleri ve 25.12.2020 tarihinde yayınlanacak gönderinin altına emoji olarak yorum yazmaları ve iki arkadaşını bu yoruma etiketlemesi istenecektir.  Hesabı takip edenler arasında yapılacak değerlendirme sonucu, hediye kazananı Jack&Jones ekibinden oluşan bir jüri tarafından belirlenecektir.

Hediye:

* Hesabı takip edenler arasından jürinin seçtiği katılımcıya ve 2 arkadaşına 1000’er TL değerinde Jack&Jones mağazalarında geçerli hediye kartı, denim anahtarlık ve marka maskotu hediye edilecektir.

* 01.01.2021 tarihinde kazanan açıklanacaktır.

5. Jack&Jones verilecek hediyeleri ve/veya hediye konseptini kurgu süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

6. Jack&Jones şaibe gördüğü durumlarda veya takip eden Instagram hesabının kişiye ait olmadığı ispatlandığında kazananı değiştirme ve hediyeyi teslim etmeme hakkında sahiptir.

7. Kazanılan hediye başkasına devredilemez, hediyelerin nakit karşılığı talep edilemez ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.

8.Jack&Jones’un kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu yoktur. Tüm katılımcıların kazanan açıklamalarını Jack&Jones’un Instagram hesabı üzerinden takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. Jack&Jones mention / direkt mesajın kazananlar tarafından herhangi bir şekilde alınamaması durumunda Jack&Jones hiçbir sorumluluk kabul etmez.

9. Katılımcılar, yukarıda belirtilen hediye kazananlarının ilan edileceği tarihin, hediye kazananlara haber verilecek tarihin ve hediye kazanan kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Jack&Jones tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.

10. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyal yahut video ile hediye kurgusuna katılamaz. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve Jack&Jones’un bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.

11. Jack&Jones; hediye kurgusu boyunca, kurgu sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

14. Kurgu boyunca ve sonrasında öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, hediye kurgusu sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen her türlü işlem veya kazanılan hediyeleri tespit etmesi durumunda, katılımcıların bütün hediye kurgusu verilerini, hediye hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

15. Belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazananı haksız yolla etkilemeye çalışan herhangi bir işlem tespit edildiğinde, ilgili tüm kullanıcılar bu kurgu özelinde ve diğer tüm Jack&Jones kampanyaları için katılım hakkını kaybedecektir. Jack&Jones veya ilgili ajans yetkilileri tespit ettikleri bu haksız işlemle ilgili kullanıcıya herhangi bir bilgi vermek ve açıklama yapmak zorunda değillerdir. Bu haksız işlemlere örnek olarak sahte veya asılsız profillerden oy verilmesi, paylaşım yapılması, başvuru yapılması sayılabilir.

17. Jack&Jones düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda, hediye kurgusunun yapıldığı sosyal mecralara sınırlı erişim olması veya hiç erişim olmaması gibi durumlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

18. Kazanan olarak açıklanan katılımcının hediyeyi kazanabilmesi için kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Jack&Jones sorumlu tutulamaz. Yanlış bilgi beyan eden kullanıcıların kazanımları iptal edilebilir.

19. Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Jack&Jones’a aittir.

20.Hediye kurgusuna katılanlar yukarıdaki belirtilen şartnameyi kabul etmiş sayılırlar.

21. Jack&Jones katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

22. Katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm hediye kurgusu şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

23. Kampanya hakkında her tür bilgi, soru, yorum ve öneri için bilgi@jackjones.online adresi ile iletişime geçebilirsiniz.