Sepetim (0)

SEPETİM

Sepetin boş görünüyor, ürün eklemeye ne dersin?

Alışverişe Başla

Çocuk Sweatshirt

Filtreleri Gizle
Filtrele
Sırala
SIRALA
Görünüm

Çocuk Sweatshirt

Filtreleri Gizle
Filtrele
Sırala
SIRALA
Görünüm
Çocuk
Çocuk Göğüs Baskı Logolu Sweatshirt - Conic
499,00 TL
499,00 TL
Çocuk
Çocuk Göğüs Baskı Logolu Sweatshirt - Conic
499,00 TL
499,00 TL
Çocuk
Çocuk Kapüşonlu Fermuarlı Sweatshirt-Basic
%62 İndirim
299,99 TL
799,00 TL
299,99 TL
799,00 TL
Çocuk
Çocuk Logo Baskılı Sweatshirt - Tear
489,00 TL
489,00 TL
Çocuk
Çocuk Logo Baskılı Sweatshirt - Copenhagen
299,99 TL
299,99 TL
Çocuk
Çocuk Kapüşonlu Marvel Baskılı Sweatshirt
489,00 TL
489,00 TL
Çocuk
Çocuk Kapüşonlu Marvel Baskılı Sweatshirt
489,00 TL
489,00 TL
Çocuk
Çocuk Kapüşonlu Denim Dog Baskılı Sweatshirt-Mate
349,00 TL
349,00 TL
Çocuk
Çocuk Kapüşonlu Denim Dog Baskılı Sweatshirt-Mate
349,00 TL
349,00 TL
Çocuk
Çocuk Kapüşonlu Denim Dog Baskılı Sweatshirt-Mate
349,00 TL
349,00 TL
Çocuk
Çocuk Büyük Logo Baskılı Sweatshirt-Athlestan
279,00 TL
279,00 TL

Erkek Çocuk Sweatshirt

Erkek Çocuk Sweatshirt Modelleri

Sonbahar ve kış aylarında çocuk giyim için sıklıkla tercih edilen şeylerden biri de sweatshirtlerdir. Kalın kumaşlara sahip oldukları için çocukları sıcak tutar. Jack & Jones, erkek çocuk giyiminde sektördeki en iyi markalarından biri olduğunu söylemek doğru olur. Erkek çocuk giyim sweatshirt modelleri de oldukça gelir. Çocukların rahat olabilmesi adına giydiklerinin de rahat olması gerekmektedir, bu sebeple de satın alınan kıyafetlere çok dikkat etmek gerekir. Rahatlığın yanı sıra seçilen kıyafetlerle şık kombinler yapmak çocukların kendilerine güvenlerini artırır. Şık ve rahat erkek çocuk sweatshirtler, çocukların hem evde hem okulda tercih edebileceği en mantıklı parçalardır. 

Jack & Jones, çocuğunuzun cildine önem verir. Çocuklar için günlük giyim sweatshirtler, kaliteli kumaşlardan üretilmiştir bu sebeple çocuğunuzun cildinde bir rahatsızlık oluşması durumunu minimuma indirir. Ayrıca bu kaliteli kumaşlar sayesinde sweatshirtler, çocuğunuzu sıcak tuttuğu için kış aylarında çocuğunuzun hastalanmasından korkmazsınız. Çeşitli desenlerde erkek çocuk sweatshirtler bulunur. Çocuğunuzun zevkine uygun sweatshirtleri çocuğunuzla birlikte bularak onların kendilerine olan özgüvenlerini artırmaya yardımcı olabilirsiniz. Renk skalasının geniş olması sayesinde de çocuğunuza en çok yakışan rengi bularak kombinler yapabilirsiniz. Yeşil, lacivert, gri, turuncu ve çok daha fazlası Jack & Jones tarafından tasarlanıp üretilir. 

Erkek Çocuk Kapşonlu Sweatshirt

Erkek çocuk kapşonlu sweatshirt modelleri, sonbahardan itibaren soğuk havalarda çocuklarınızın üşümesini engellemek için kullanacağınızı ürünlerden biridir. İçi şardonlu veya içi fırçalanmış kumaştan üretilen bu modeller oldukça sıcak tutar. Rahat ve şık kapşonlu erkek çocuk sweatshirtler, çeşitli desenleriyle her çocuğun kendine özgü tarzı yansıtmasına olanak sağlar. Çocuklarınızın okul, spor, oyun gibi günlük aktivitelerinde özgürce hareket etmelerini sağlar. Bu sweatshirtler, çocuklarınızın hareketlerini kısıtlamazken şıklıklarını da korumalarına yardımcı olur. 

Jack & Jones erkek çocuk kapşonlu sweatshirt koleksiyonu, kalıp olarak da çocuklarınızı sıkmayacak loose fit gibi kalıplardan tasarlanır. Rahat ve geniş kalıpların yanı sıra standart fit kalıplar da mevcuttur. Çeşitli renk ve desene sahip olan bu koleksiyon, çocukların küçük yaştan itibaren kendilerine ait bir tarz oluşturmasına yardımcı olur. Kendi tarzını oluşturmak için cesaret alan çocuklar, böylelikle özgüvenlerini inşa etmekte de önemli adımlar atar. Kısacası çocuklar için günlük giyimde kapşonlu sweatshirtler, gardroplarının en önemli parçalarından biridir ve vazgeçilmezdir. 

Erkek Çocuk Göğüs Baskılı Sweatshirt Modelleri

Erkek çocuk giyiminin yıllardır vazgeçilmezi olan sweatshirt modelleri, hem konforlu hem de oldukça şık modellerdir. Yaşları gereği çocukların ilgisini en çok desenli ve renkli modeller çeker. Bu nedenle, erkek çocuk baskılı sweatshirt modelleri en çok tercih edilen seçeneklerden biri. Çocukların tercihine uygun olabilecek modeller, onları seveceği tarzda eğlenceli tasarımlar yapılmaktan geçer. Jack & Jones erkek çocuk baskılı sweatshirt koleksiyonu, tam olarak bunu yaparak çocukların seveceği tarzda tasarımlar içerir. Marvel ve Nasa, çocukların ilgisini çeken konuların başlarında gelir. Bu yüzden de bu koleksiyonda bu iki konuya özel tasarımlar vardır. 

Yani bir bakıma erkek çocuk göğüs baskılı sweatshirt modelleri, çocukların tarzlarını ortaya koymaları için güzel seçenekler sunar. Her baskının farklı renk seçenekleri olması sebebiyle de çocuklar sevdikleri renklerde baskılı sweatshirtler bulabilir. Erkek çocuk logo baskılı sweatshirt modelleri de diğer baskılı sweatshirtler kadar çok tercih edilen modellerdendir. Jack & Jones, kendi logosunu çocuklara uygun tasarımlar ile birleştirerek üretir ve pek çok çocuk tarafından sevilerek giyilir.

Erkek Çocuk Sırt Baskılı Sweatshirt Modelleri

Erkek çocuk sırt baskılı sweatshirt modelleri de bir diğer baskılı model çeşididir. Özellikle çocuklar için eğlenceli tasarımlara sahip olan sweatshirtler, çocuklar arasında çokça tercih edilen tasarımlar hâline gelir. Özgün ve dikkat çekici sırt baskılı sweatshirtler; çocukların günlük giyimlerinde farklılık istedikleri zaman, istedikleri tarzda sweatshirt bulmalarına yardımcı olur. Okula ve parka giden çocuklar, sweatshirtlerin kaliteli kumaşı sayesinde sıcak tutmasının yanı sıra renkli ve eğlenceli desenleriyle de şık bir görünüm kazandırır.

Jack & Jones’un erkek çocuk sırt baskılı sweatshirt koleksiyonu, desenleriyle göz doldurur. Özellikle son zamanlarda çocukların çok sevdiği animelerden ilham alınarak Tokyo isimli sweatshirtler tasarlanmıştı, bu sweatshirtlerin siyah ve beyaz rengi mevcut. Ön tarafında küçük minimalist bir baskı varken sırt baskısı oldukça büyük ve detaylı. Çocuklar için eğlenceli sırt baskılı sweatshirt modelleri ile hem mutlu olurken hem de şık ve tarz kombinler yapabilir. 

Erkek Çocuk Bisiklet Yaka Sweatshirt

Erkek çocuk giyiminde, erkek çocuk bisiklet yaka sweatshirt modelleri önemli bir yer tutar. Kumaşları gereği çocuklarınız için büyük konfor alanı oluşturur. Kış ve sonbahar aylarında anne ve babalar tarafından çocukların üşümemesini amaçlayarak satın alınır. Bu sweatshirtler neredeyse %60 oranında pamuk içermesi sebebiyle soğuktan korur. Ancak sıcak tutarken ağırlık vermediği için çocuklarınızın hareketlerini kısıtlamaz. Jack & Jones, çocuklar için konforlu ve şık çocuk bisiklet yaka sweatshirtler sunarak onların kendi tarzlarını severek oluşturmasını amaçlar. 

Sweatshirt modelleri çeşitli renk ve desene sahiptir. Renkli erkek çocuk bisiklet yaka sweatshirt modelleri neredeyse her çocuğun seveceği tarzdadır. Mavi, parlak mavi ve turuncu renkleriyle çocuklar için cıvıl cıvıl sweatshirtler sunar. Ayrıca bazı sweatshirtler pigment baskılıdır, bu baskılar çocukların seveceği tarzlarda olur. Ebeveynler kaliteli erkek çocuk bisiklet yaka sweatshirt arıyorsa mutlaka Jack & Jones’a bakmalıdır. Bu sweatshirtler, kaliteli kumaşlar kullanarak üretildiği için hem uzun ömürlü olur hem de çocuklarının cildini rahatsız etmez. 

Erkek Çocuk Kapüşonlu Fermuarlı Sweatshirt 

Erkek çocuk kapüşonlu fermuarlı sweatshirt modelleri, sıkça tercih edilen ürünler arasında bulunur. Mevsimlik olarak kullanılabilir. Yaz aylarında ve ilkbahar aylarında akşamları havalar gündüzden daha serin olur. Böyle zamanlarda tişörtlerin üstüne almak için ideal olur. Jack & Jones çocuk fermuarlı sweatshirt koleksiyonu çocukların rahatını düşünerek onlara uygun kalıplarda üretilir. Kapüşonu sayesinde de soğuk havalarda kafalarını kapatarak üşümenin ve hastalığın önüne geçebilir. 

Erkek çocuk fermuarlı sweatshirt renkleri, siyah ve lacivert olarak iki üründen oluşur. Bu iki renk hiç şüphesiz her model ve ve renk kıyafetle şık durur. Jack & Jones kaliteli erkek çocuk fermuarlı sweatshirt seçenekleri ile çocuklarınızın kombinlerini gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Kumaşları dayanıklılığı olduğu için aşınma ve solma gibi zarar görmelerin olması çok zor. Kullanım koşullarına dikkat edildiği takdirde uzun zaman kullanmak mümkün. 

Erkek Çocuk Sweatshirt Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Alışverişe çıktığınız zaman aldığınız ürünlerin sizi uzun zaman götürmesini amaçlarsınız bu yüzden erkek çocuk sweatshirt alırken dikkat edilmesi gerekenler bazı ufak noktalar olduğunu söylemek doğru olur. Eğer bu noktalara dikkat ederseniz çocuğunuz konforu eksilmeden günlük aktivitelerini yerine getirebilecektir. Sweatshirt kalıpları, seçim yaparken dikkat etmeniz gereken unsurların başında gelir. Çocuğunuzun vücut tipine göre kalıplar seçtiğiniz takdirde çok daha rahat olur. 

Erkek çocuk sweatshirt modelleri seçerken doğru tercih önemlidir. Zira her çocuğun tarzı ve ihtiyaçları farklı. Çocukların o zamanki ihtiyaçları göz önünde bulundurularak seçim yapmak sweatshirtlerin kullanımı için çok önemli. İhtiyaca göre alındığı zaman daha fazla giyilebilecektir. Erkek çocuk sweatshirt desenleri özellikle çocuklar için çok önemli. Kendi zevklerine göre seçtikleri zaman severek giyeceklerdir.


BEDEN TABLOSU

Bu beden kılavuzu yaklaşık değerleri verir ve sadece
bir rehber niteliğindedir.

  •   Göğüs Kol
   XS 92 62
   S 96 62.2
   M 100 62.3
   L 104 62.5
   XL 112 63
   XXL 120 63.5
  •   Bel Bacak
   XS 76 78
   S 81 79
   M 86 80
   L 91 81
   XL 96 82
   XXL 101 83
  •   Bel Bacak 30" Bacak 32" Bacak 34" Bacak 36" Bacak 38"
   28 76 76 81 86 91 96
   29 78.5 76 81 86 91 96
   30 81 76 81 86 91 96
   31 83.5 76 81 86 91 96
   32 86 76 81 86 91 96
   33 88.5 76 81 86 91 96
   34 91 76 81 86 91 96
   36 96 76 81 86 91 96
   38 101 76 81 86 91 96
   40 106 76 81 86 91 96
  • EU
   40
   41
   42
   43
   44
   45
   46

  Tüm ölçülerin birimi cm’dir.

  Beden Tablosu Nasıl Alınır?

  Jack & Jones Beden Tablosu
  1- Göğüs Ölçüsü

  Mezurayı göğsünüzün üzerinden sağdan sola gelecek şekilde ölçümü gerçekleştiriniz.

  2- Bel Ölçümü

  Belinizin en ince noktasını belirleyip bu noktadan mezurayı 360 derece döndürerek ölçümü gerçekleştiriniz.

  3- Kol Ölçümü

  Omzunuzdan bileğinize kadar olan mesafeyi ölçünüz.

  4- Bacak Ölçümü

  Bacak boyunuz için, mezurayı ağ kısmınızdan ayak bileğinize kadar olan mesafeyi alacak şekilde ölçünüz.

  •   Beden Göğüs
   XXS 32 78
   XS 34 82
   S 36 86
   M 38 90
   L 40-42 96
   XL 44 102
   XXL 46 108
  •   Beden Kalça
   23 XXS 83
   24 85.5
   25 XS 88
   26 90.5
   27 S 93
   28 95.5
   29 M 98
   30 100.5
   31 L 103
   32 105.5
   33 XL 108
   34 110
   35 XXL 113
  •   Bel İç Dikiş
   XS 76 78
   S 81 79
   M 86 80
   L 91 81
   XL 96 82
   XXL 101 83

  Tüm ölçülerin birimi cm’dir.

  Beden Tablosu Nasıl Alınır?

  Jack & Jones Beden Tablosu
  1- Boy Ölçüsü

  Başının üstünden ayak tabanına kadar olan mesafeyi ölçebilirsin.

  2- Göğüs Ölçümü

  Mezurayı yatay olarak kullanıp, göğsünün en geniş olduğu noktadan geçirerek ölçümleyebilirsin, tüm vücudunu sararak ölçümü yapman önemlidir.

  3- Kalça Ölçümü

  Yatay olarak kullandığın mezurayı, kalçanın en geniş olduğu kısmından geçirerek ölçebilirsin.

  4- Bel Ölçümü

  Bel ölçünü, mezurayı belinin en dar olduğu kısımdan geçirerek ölçümleyebilirsin.

  5- İç Dikiş

  Pantolonun ağ kısmından ayak tabanınıza kadar olan kısımın ölçüsüdür.

  • Beden / CM Yaş Göğüs
   128 7-8 64
   140 9-10 71
   152 11-12 78
   164 13-14 85
   176 15-16 92
  • Beden / CM Yaş Bel
   128 8 62
   134 9 64,5
   140 10 67
   146 11 69,5
   152 12 72
   158 13 74,8
   164 14 77,6
   170 15 80,4
   176 16 83,2

  Tüm ölçülerin birimi cm’dir.

  Beden Tablosu Nasıl Alınır?

  Jack & Jones Beden Tablosu
  1- Göğüs Ölçüsü

  Mezurayı göğsünüzün üzerinden sağdan sola gelecek şekilde ölçümü gerçekleştiriniz.

  2- Bel Ölçümü

  Belinizin en ince noktasını belirleyip bu noktadan mezurayı 360 derece döndürerek ölçümü gerçekleştiriniz.

  3- Kol Ölçümü

  Omzunuzdan bileğinize kadar olan mesafeyi ölçünüz.

  4- Bacak Ölçümü

  Bacak boyunuz için, mezurayı ağ kısmınızdan ayak bileğinize kadar olan mesafeyi alacak şekilde ölçünüz.

  •   Göğüs
   2XL 120
   3XL 128
   4XL 136
   5XL 144
   6XL 152
   7XL 160
   8XL 168
  •   Bel
   40 106
   42 111
   44 116
   46 121
   48 126
   50 131
   52 136
   54 141
  • EU
   40
   41
   42
   43
   44
   45
   46

  Tüm ölçülerin birimi cm’dir.

  Beden Tablosu Nasıl Alınır?

  Jack & Jones Beden Tablosu
  1- Göğüs Ölçüsü

  Mezurayı göğsünüzün üzerinden sağdan sola gelecek şekilde ölçümü gerçekleştiriniz.

  2- Bel Ölçümü

  Belinizin en ince noktasını belirleyip bu noktadan mezurayı 360 derece döndürerek ölçümü gerçekleştiriniz.

  3- Kol Ölçümü

  Omzunuzdan bileğinize kadar olan mesafeyi ölçünüz.

  4- Bacak Ölçümü

  Bacak boyunuz için, mezurayı ağ kısmınızdan ayak bileğinize kadar olan mesafeyi alacak şekilde ölçünüz.