DENİM KARDEŞLİĞİNE
HOŞ GELDİN!

Bizim dünyamız ve varış noktamız denimdir. Bizim kardeşliğimiz, denim ile çevrili olan bir topluluktur. Her şey birbirimiz için yanımızda olmak, sadece eğlenmek ve iyi görünmekle ilgili! Bu yüzden sadece tutkularımıza ve kendi evrenimize odaklanabilmemiz için benzersiz stil ve konsept hazırladık.
Dediğimiz gibi; her zaman yanınızdayız!

Yayınlanma  - 

Kaliteli Jean Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 3 Nokta

Moda sektörü sürekli gelişen ve değişen bir sektör olmasıyla bilinir. Pek çok parça bir dönem popüler olup herkesin ilgisine çekerek, modası geçtikte sonra raflara kaldırılmaktadır.

Yayınlanma  - 

Kapüşonlu Sweatshirt ile Bahar Kombini

Sıcak havalar hariç her hava koşulunda özellikle mevsim geçişlerinde tercih edilen kapüşonlu sweatshirt modelleri erkek giyiminin en önemli parçalarından birisidir.

Yayınlanma  - 

Mevsimlik Mont Tercih Etmenin 5 Avantajı

Bahar aylarında ne giyeceğinize karar vermek bazen zor bir hal alabiliyor. Bu durumun sebebi düzensiz hava koşullarıdır. Aniden bastıran yağmurun keyfinizi bozmaması için imdadınıza koşan mevsimlik montlar, su geçirmez modelleriyle son derece avantajlı bir kullanım sunar.

Yayınlanma  - 

Puffer Mont ile Benzersiz Kombinler

Havalar soğumaya başlarken herkes mutlaka sıcak tutacak kıyafetlere ihtiyaç duyar. Sıcak tutmasının yanı sıra şıklığından ödün vermek istemeyenler için de puffer mont güzel bir alternatif oluşturur.