Fermuarlı Sweatshirt

1 ürün
Fermuarlı Kapüşon Detaylı Sweatshirt
699,99TL

Fermuarlı Sweatshirt Modelleri

Günlük hayatta geniş bir kullanım alanına sahip olan ve mutlaka kullanılan fermuarlı sweatshirt modelleri, renkli tasarım çeşitleriyle sizlere ulaşmayı bekliyor. Mevsim gözetmeksizin ve genel kullanım için sıklıkla tercih edilen fermuarlı sweatshirt modelleri oldukça kullanışlıdır. Model ve tasarımlarına göre geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her boy ve beden yapısı için uygun olan modelleri sizde gönül rahatlığı ile edinebilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduğu model çeşitliliği, renkleri ve tasarımı sayesinde dikkat çeken fermuarlı sweatshirt modelleri soğuk havalarda olduğu kadar öngörülemeyecek havalarda da genel anlamda, güvenle yanınızda bulundurabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Tasarım ve model çeşitliliğine göre ince veya kalın kumaş seçeneklerine sahip olup, kendine özgü kumaş yapısıyla farklı modellerde bulunmaktadır. Kaliteli kumaş yapısı, çeşitli tasarımları ve eskimeyen kalitesiyle Jack Jones’un uzun ömürlü yapısıyla tanışmaya ne dersiniz? 

Sadeliğin ve Özgünlüğün Buluştuğu Tasarımlar

Sıklıkla tercih edilen erkek fermuarlı sweatshirt kendi tarzınıza göre seçebileceğiniz özgün ve geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Bu ürün yelpazesinde özellikle de kendine özgü tasarım ve modelleri vardır. İşlevsel bir giyim ürünü olarak karşımıza çıkan yarım fermuarlı sweatshirt modelleri de oldukça kullanışlı olup son dönemde sıklıkla tercih edilmektedir. Günlük hayatta her türden kombine uyum sağlayabilen yarım fermuarlı sweatshirt tasarımlarının özgün yapısıyla tanışmaya ne dersiniz? Kullanışlı ürünleri tercih edenler için ideal bir yapıda olan birçok modeli Jack Jones sayfasında bulmanız mümkündür. Kendine özgü tasarımların en kullanışlı ve tercih edilen modeli olan kapüşonlu fermuarlı sweatshirt çeşitli kombinlerde ister günlük isterse kullanım alanına göre rahatlıkla kullanılabilir. Kumaşı ve kaliteli materyal kullanımı sayesinde özellikle günlük kullanım için gönül rahatlığıyla seçilebilir. Canlı renkleri sevenler içinde soluk ve kapalı renkleri sevenler içinde oldukça geniş bir tasarım yelpazesine sahip olan renk skalasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Her mevsimde kullanabileceğiniz modelleri kendine has tasarımlarıyla Jack Jones dünyasında bulabilirsiniz. Farklı tasarım, renk ve model seçeneklerini kalitesiyle harmanlayan Jack Jones, %70 oranında pamuk ve %30 oranında polyesterden ürettiği kumaşlarıyla kullanıcıların rahatlığı düşünülerek tasarlandı. Renk seçenekleri arasından siyah fermuarlı sweatshirt  genel kullanım için tercih edilmektedir. Siyah fermuarlı modeller tıpkı diğer modellerde olduğu gibi rahatlığı ve uzun ömürlü kullanım sağlayan yapısıyla tercih edilmektedir. Siyah renk seçeneğinin yanında canlılığı ve huzuru temsil eden beyaz rengi sevenler için beyaz fermuarlı sweatshirt modelleri de bulunmaktadır. Siyah fermuarlı sweatshirt seçeneklerinde olduğu gibi genel kullanım için tercih edilen beyaz fermuarlı sweatshirt çeşitleri kullanıcının zevkine göre seçebileceği çeşitli tasarımlarla ya da sade olarak bulunabilir. Ayrıca canlı renkleri tercih edenlerdenseniz mavi fermuarlı sweatshirt modellerini de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda,  lacivert fermuarlı sweatshirt renk seçeneği de bulunmaktadır. Canlılık yerine her duruma uyabilecek bir fermuarlı sweatshirt arıyorsanız gri fermuarlı sweatshirt modelleri sizin için tasarlandı. Zevkinize göre seçebileceğiniz renkli fermuarlı sweatshirt seçeneklerine Jack Jones tarzıyla ulaşın. Özellikle sadeliğiyle ve canlılığıyla dikkat çeken renkli ya da yalın modeller kendine özgü tasarımları ve şıklığıyla kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor. 

Her Tarza Uygun Modeller

Rahatlığı, uyumu ve şıklığı sevenler için tasarlanmış olan önü fermuarlı sweatshirt modelleri günlük kullanımınız için oldukça uygundur. Siz de çeşitli renk, tasarım ve model seçenekleri arasından kendi tarzınızı ve kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Günlük hayatınızı rahat ama şık bir biçimde geçirmeyi sevenlerdenseniz kendine özgü sadeliği olan çeşitli modellerimize göz atabilirsiniz. Canlılığı, tazeliği ve kendine özgü kumaş yapısıyla renkli kapüşonlu sweatshirt modelleri sizlere uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilir. Kumaşın canlı ve dirençli yapısı sayesinde tarzınızdan ödün vermeden bu modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genellikle ihtiyaç duyulan fermuarlı şapkalı sweatshirt modellerine de Jack&Jones kalitesiyle ulaşabilirsiniz.

Fermuarlı Sweatshirt Nedir?

Fermuarlı sweatshirt, tek parça sweatshirtlerin aksine fermuar detayı ile daha rahat çıkartılıp giyilebilen ürünlerdendir. Şapkalı modelleri ile dikkat çekmektedir.

Fermuarlı Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Ürünün fermuarı sayesinde içine giyeceğiniz renk uyumlu bir tişört de göze çarpmaktadır. Bu nedenle fermuarlı sweatshirt, şık bir tişört ve şort ile güzel bir uyum yakalamanıza yardımcı olmaktadır. 

Fermuarlı Sweatshirt Ne Zaman Giyilir?

Fermuarlı sweatshirtler Bahar aylarında sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Mevsim geçişleri için ideal bir kombin tamamlayıcısıdır.

Fermuarlı Sweatshirt Nasıl Yıkanır?

Fermuarlı sweatshirt yıkanma talimatlarına uygun bir şekilde yıkanmalıdır. Sık sık yıkanması tavsiye edilmemektedir.

Fermuarlı Sweatshirt Nasıl Katlanır?

Fermuarlı sweatshirtler, kol kısımlarının birbirlerine kavuşturulmasının ardından üst kısmından alt kısmına doğru katlanmaktadır.


DEVAMI