Mont / Ceket

7 ürün
Denim Ceket CJ 909
999,99TL
Renk Detaylı 267 Jean Ceket
749,99TL
Apolet Detaylı Mevsimlik Ceket
1.199,99TL
Düz Renk Kapüşonlu Mevsimlik Ceket
899,99TL
Düz Renk Fermuar Kapamalı Ceket
1.199,99TL
Suni Deri Ceket
1.199,99TL
Suni Deri Ceket
1.199,99TL

MONT

Soğuk günlerde rutin yaşama sağlıklı olarak devam edebilmek giyime dikkate etmek, ekstra önlemler almak elzemdir. Güz, kış mevsimlerinden kullanımı yaygın olan mont soğuk hava dalgalarına ve yağışlara karşı adeta bir kalkan vazifesi görerek vücut sağlığını korur. Kalın yapısıyla dikkat çeken ürün, soğuk havanın vücutla temas etmesini engellemesinin yanında aynı zamanda vücut ısısını korumada da birebirdir. Jack&Jones, kullanım zamanına ve sizlerin gereksinimine bağlı olarak farklı mont çeşitleri tasarlamaktadır. 

Parlak Görünümlü Deri Mont Çeşitleri

Montların çeşitlenmesi; malzeme türleri, renk ve çeşitli küçük detaylarla gerçekleşmektedir. Mont modelleri arasından deri mont; standart montlara göre ince görünümü, parlak yüzeyi, yüksek ısı seviyesini uzun süre korutabilmesiyle öne çıkar. Bu özelliklerle öne çıkan 7 farklı Jack&Jones tasarımına ulaşmanız mümkündür. Ağırlıklı olarak polyester kullanılarak imal edilen tasarımların kimilerinde viskoz ham maddesine ve poliüretan kaplamaya rastlayabilirsiniz. Yaka detayı olarak çıt çıt kapamalı ürünler ağırlıklı olmak üzere ürünün ihtişamını artıran kürk yaka detaylı tasarımları da deneyimlemeniz mümkündür. Ayrıca kürk yakalıların kol uçlarında ve iç bölgesinde yer alan kürk görünümü soğuk havalarda ekstra koruma sağlamaktadır. Beyaz, kahverengi, siyah renk seçenekleriyle deneyimleyebileceğiniz mont erkek kışlık veya güzlük olarak kombinlere dahil edilebilir.

Kış Mevsiminde Ekstra Koruma, Fonksiyonel Mont

Özellikle kış mevsimi boyunca termometreler çoğu gün eksi dereceleri gösterir. Soğuk derecesinin ve gün sayısının epeyce fazla olduğu bu günlerde kalın yapılı, detaylarıyla ekstra koruma sağlayan montlara yönelmek elzemdir. Bütüncül görünümüyle vücudun büyük bölümünü kaplayıp koruma sağlayan fonksiyonel mont, aşırı soğuklarda oldukça işlevseldir. Fonksiyonel tasarım mont kadın- erkek, genç- yetişkin fark etmeksizin geniş kesimler tarafından tercih edilebilmektedir. Dizlerin az üzerine uzanan parka tarzları veya vücudun üst bölümünde işlev gören ceket tarzı, seçenekler arasındadır. Yüzde yüz polyesterden imal edilen standart kalıptaki ürünler; kapüşon, fermuar ve kol detaylarıyla su damlalarına karşı oldukça etkilidirler. Fonksiyonel mont siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle dolabınıza eklenmek üzere hizmetinizdedir.

Bahar Aylarında Mevsimlik Ceket

Güz mevsiminde olduğu gibi kış sonrası havaların yeni yeni ısınmaya başladığı ilkbahar mevsiminde soğuk havalar etkili olabilmektedir. Bunun yanında hava durumu da değişkenlik gösterebilmektedir. Bundan dolayı bu mevsimlerde kalın ürünlerden ziyade daha ince yapılı, kolay taşınabilir mevsimlik ceketlere yönelmek, kullanışlılık noktasında ideal yol olabilir. Naylon, polyester, poliamid, viskoz gibi çeşitli ham maddelerden üretilen mevsimlik ceketler; kendi aralarında da ferahlık, incelik, koruma yönünde farklılık göstermektedirler. Geometrik desen, renk bloğu, kapüşon, düz renk, dik yaka, polar, logo detaylarıyla çeşitlenen özgün tasarım mont fiyatları, modeller arasında farklılık gösterebilmektedir. Standart kalıptaki tasarımları, 9 renk seçeneği arasından seçim yapıp, dolabınıza ekleyerek mevsimlere has kombinler oluşturabilirsiniz.

Puffer Mont Modelleriyle Trend Görünümler

Şişme olarak da nitelenen puffer mont modeller, son yıllarda mont erkek kadın, genç- yaşlı fark etmeksizin her kategoride eğilimlerde zirvede yer almaktadır. Mevsim fark etmeksizin soğuk günlerde gönül rahatlığıyla tercih edilebilen bu tasarımlar, üstün ısı koruma özellikleri ve ferahlatıcı yapılarıyla öne çıkmaktadır. Bel bölgesine uzanan yapıları ve şişkin görünümleriyle özellikle fit stili yakalamak isteyenler için birebirdir. Polyester, naylon, poliamid ham maddelerinden imal edilen Jack&Jones modelleri; çoğunlukla düz görünümlüdür. Bunun yanında renk bloku, parlak göğüs bölgesi, kapüşon tarzı detaylarla tasarımlar farklılaşmaktadır. Siyah, beyaz, yeşil ağırlıkta olmak üzere şişme montlarda dokuz renk tonunu deneyimlemeniz mümkündür. Pantolon, kazak, sweatshirt, bot, ayakkabı tarzı ürünlerle uyumlu olarak çalışabilen şişme ürünleri, dolabınıza ekleyerek her mevsim işleyecek kombinlere erişebilirsiniz. 

Mont Sıcak Tutar mı?

Kış aylarının vazgeçilmez ürünlerinden olan montlar, sıcak tutmak için özel olarak tasarlanmaktadır. Kullanıcıların yağmur, kar ve rüzgar gibi etkenlerden minimum derecede etkilenmesini sağlar.

Ceket Nasıl Kombinlenir? 

Özellikle kış ayları veya soğuk havalarda tercih edildiğinden dolayı, kullanıcısına geniş bir ürün kombinasyonu imkanı tanımaktadır. Mevsim ve hava şartı durumuna göre birçok farklı şekilde ceketli kombinler oluşturabilirsiniz.

Mont Ne Zaman Giyilmeli

Özellikle kışın sıkça gördüğümüz montun işlevi kişiyi sıcak ve kuru tutmasıdır. Bu yüzden hava sıcaklığına bağlı olarak yağışlı olan her gün mont giyilebilir.

Ceket Kuru Tutar mı? 

Genellikle resmiyet veya şıklık için tercih edilen ceket, yağışlı günlerde tavsiye edilmez. Pek çok ceket kişiyi kuru tutabilir ancak ıslaklığı dışarıda hapseden ceket modelleri bu konuda öne çıkar.

Ceket Nasıl Seçilir?

Ceket seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ceketin kişinin bedenine tam oturmasıdır. Bol kalan veya dar gelen ceketler estetik olarak problemli bir görünüm ortaya çıkarabileceği gibi kullanışlı da olmayacaktır.
DEVAMI