Gömlek

21 ürün
Desenli Kısa Kollu Gömlek
369,99TL
Tokyo Sırt Baskılı Gömlek
449,99TL
Düz Renk Kısa Kollu Gömlek
449,99TL
Renkli Kısa Kollu Gömlek
499,99TL
Düz Renk Kısa Kollu Gömlek
449,99TL
Desenli Kısa Kollu Gömlek
499,99TL
Düz Renk Kısa Kollu Gömlek
349,99TL
Baskılı Kısa Kollu Gömlek
599,99TL
Palmiye Desenli Kısa Kollu Gömlek
399,99TL
Cep Detaylı Kısa Kollu Gömlek
449,99TL
Leo 939 Kısa Kollu Gömlek
599,99TL
Malibu Baskılı Kısa Kollu Gömlek
399,99TL
Hawaii Desenli Kısa Kollu Gömlek
399,99TL
Hakim Yaka Slim Fit Gömlek
749,99TL
Düz Renk Dokulu Gömlek
599,99TL
Düz Renk Günlük Gömlek
799,99TL
Desenli Hawaii Gömlek
399,99TL
Çiçek Desenli Hawaii Gömlek
449,99TL
Klasik Rahat Kesim Oxford Gömlek
399,99TL
Kısa Kollu Desenli Gömlek
249,99TL
Denim Gömlek
599,99TL

Erkek Gömlek

Erkeklerin moda dünyasında klasik giyim oldukça prestijli ve geniş bir yer tutmaktadır. Klasik giyimin olmazsa olmazı şüphesiz erkek gömlek modelleridir. Özellikle iş hayatında erkek klasik gömlek oldukça sık tercih edilmektedir. Ürün, şirketlerin ve resmi kurumların giysi yönetmeliklerinde yer almaktadır. Bu sebeple ürün iş dünyasını ve kurumları yani resmiyeti temsil eder bir algıyla bütünleşmiştir. Banka, resmi kurum veya herhangi bir plazada ceketinin altında erkek beyaz gömlek modellerinden birini giyerek işe gelmiş birini bulmama ihtimaliniz neredeyse yoktur. Ürün her ne kadar resmiyetle eşleştirilmiş olsa ve gömlek denildiğinde akla ilk olarak klasik giyim gelse de, günümüzde spor veya günlük tarzda üretilmiş modeller de yoğun ilgi görmektedir.

Jack and Jones Erkek Gömlek ile Tarzınızı Konuşturun

Günlük, klasik ya da spor tarzı ne olursa olsun birçok erkeğin gardırobunda gömlekler geniş yer tutmaktadır. Erkeklerin sıkça tercih ettiği ürün günlük kullanımdan resmi görüşmelere kadar pek çok farklı ortamda tercih edilmektedirler. Erkek giyiminin kurtarıcılarından biri olarak nitelendirilen ürün bünyesinde barındırdığı farklı model ve kesimlerle kullanıcılarına geniş bir seçim şansı sunmaktadır. Erkek gömlek modelleri değişen ihtiyaçlara yönelik olarak farklı ham maddelerden üretilmiştir. Farklı beden tiplerine uygun olarak çeşitli kesimlere sahip farklı modellerden oluşan geniş ürün gamı sayesinde herkesin favori gömleğini bulabilmesine imkân sağlamaktadır. Pamuk tekstil sektöründe en çok kullanılan ham maddelerin başında gelmektedir. Erkek pamuk gömlek modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Pamuğun yapısı sayesinde yumuşak, terletmeyen ve kaliteli bir deneyim sunan bu ürünler sektörde büyük bir paya sahiptir. 

Giyiminizle karizmanızı ve tarzınızı yansıtmak istiyorsanız, dikkat edilmesi gereken yegane şeylerden biri şüphesiz renk uyumudur. Kullandığınız ürünler ne kadar şık ve kaliteli olsa da renk uyumunu yakalayamazsanız ne yazık ki estetik bir görünüm sağlamanız imkânsızdır. Erkeklerin moda anlayışında gri, siyah, lacivert gibi renkler büyük yer tutsa da farklı renklerdeki ürünler de günümüzde erkekler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Pastel renklerden tutun mat renklere, çeşitli ton ve çeşitlerdeki ürünler erkeklerin gardıroplarını süslemektedir. Erkek gömlek renkleri çeşitliliğiyle kullanıcıların kombinlerini uyumlu hale getirmesini oldukça kolaylaştırmaktadır. Ürünün sunduğu farklı renklerdeki modelleriyle oluşturmak isteyeceğiniz her kombine uyacak modele ulaşmanız oldukça mümkündür. Farklı renklerde modellerde ürünler piyasada yer alsa da Erkek lacivert gömlek en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Lacivertin çoğu kombine uyum sağlaması sebebiyle sıkça tercih edilen ürün erkek gömlek kombinleri kendisine sağlam bir yer edinmiştir. Erkek siyah gömlek modelleri de lacivert örneğinde olduğu gibi oldukça sık tercih edilmektedir ve hemen hemen her erkeğin gardırobunda en az bir adet bulunmaktadır. Sıkça tercih edilen mat renklerin yanı sıra pastel renkler de erkeklerin moda dünyasında kendisine yer bulmaktadır. Erkek pembe gömlek modelleri farklı tonlardaki versiyonlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulurken, yoğun bir ilgi ve beğeniyle karşılanmıştır. Özellikle kanvas pantolonlarla kombinlenerek günlük kullanımda şık ve stil sahibi bir görünüm yansıtmanızı sağlayan ürünler kaliteli malzemeden üretilmiş olmalarıyla kaliteli bir kullanım sunmaktadır. Erkek bordo gömlek modelleri son yıllarda en çok talep gören ürünler arasında yer alırken, erkeklerin gardırobunda şık ve zarif bir alternatif olarak kendilerine yer bulmaktadırlar.  

Jack and Jones Erkek Gömlek Birçok Farklı Model Sunuyor

Dünya üzerinde kendine ait bir moda anlayışının temellerini atan kot ürünler yıllar geçse de kullanıcılar arasında popülaritesini korumaktadır. Jean pantolonlar günlük kullanımda sıkça tercih edilirken, erkek jean gömlek modelleri de kombinelerinde kot ürünlere yer vermek isteyen erkeklerin tarzlarını yansıtmalarını sağlamaktadır. Fermuarlı, çıtçıtlı ve cepli modelleri bulunan modeller %100 pamuktan imal edilmektedir. Jean kültürünü taşıyan modellerinde gençliği ve asiliği yansıtmasının yanı sıra mavinin farklı tonlarını da içinde barındıran ürünler, kullanıcılarına kaliteli ve uzun süreli bir kullanım sunmaktadırlar. Erkek denim gömlek modelleri 1980’li yıllardan bu yana popülerliğini korumaktadır ve erkek moda anlayışında önemli bir yer tutmaktadır. İster yaz ister kış, her mevsim tercih edebileceğiniz, farklı ihtiyaçlara göre üretilmiş modelleri bünyesinde barındıran ürün bu özelliğiyle de erkekler için giyim konusunda adeta hayat kurtarıcı olmaktadır. Yaz aylarının sıcağında terlemenizi ve sıcaklamanızı engellemek adına daha ince ve boşluklu kumaştan üretilmiş olan erkek yazlık gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Erkek kısa kollu gömlek modelleri de özellikle bahar ve kış aylarında tercih edilmektedir. Kısa kol yapısıyla kolların açıkta kalmasını hedefleyen ürün, sıcağa karşı daha ferah ve rahat bir kullanım sunmayı amaçlamaktadır. Bahar dönemi veya yaz aylarında açık renklerdeki ürünler sıkça tercih edilirken, şort üstüne giymek için erkek çiçekli gömlek modelleri de erkeklerin gözdesi haline gelmektedir. Havaların ısınmasıyla birlikte erkek mavi gömlek ve erkek yeşil gömlek modelleri de açık renkteki kombinlerde sıkça yer bulmaktadır. Erkek ipek gömlek modelleri ise ham maddesi olan ipeğin yapısı sebebiyle terletmeyen, yumuşak yapısıyla özellikle yaz aylarında şık bir seçim olarak kendisine yer bulmaktadır. Erkek keten gömlek modelleri de ipekten üretilen ürünlerle benzer özellikler taşımakla beraber hafif, ince ve serin tutan formlarıyla dikkat çekmektedir. Hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte erkek kışlık gömlek modelleri erkek kombinlerini süslemektedir. Bu dönemlerde kalın kumaş yapısıyla ön plana çıkan erkek oduncu gömlek modelleri retro ve yumuşak dokusuyla kendilerine erkek moda dünyasında yer edinmiştirler. Bu modelin altına bir tişört giyip, önünü açık bırakarak da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Erkek kadife gömlek modelleri kış aylarında kombinleri süsleyen ürünler arasında yer alırken, kalın ve dayanıklı kumaşıyla uzun süreli kullanım fırsatı sunmaktadır. Retro modası tüm giyim sektörünü etkilediği gibi gömlek dünyasında da etkisini göstermiştir. Erkek vintage gömlek modelleri bu modayı takip eden erkekler tarafından özellikle takip edilmektedir. Bu sayede retro kombinlerde önemli bir dokunuş olarak yer almakta ve kullanıcılarının tarzlarını yansıtmalarını sağlamaktadırlar. 

Jack and Jones Erkek Gömlek Alternatifleri

Farklı kesimlere sahip, farklı beden tiplerine göre üretilmiş ürünler markalar bünyesinde piyasaya sürülmektedir. Erkek oversize gömlek modelleri de bedeninden büyük giymek isteyen veya büyük beden ürün ihtiyacı olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bedeni bir nebze büyük olarak konumlandırılan erkek salaş gömlek modelleri pek çok erkek tarafından tercih edilerek farklı kombinlerde kendine yer bulmaktadır. Bu noktada bedenin yanı sıra tasarım da modelleri birbirinden ayıran önemli değişkenlerden biri olduğunun vurgulanması faydalıdır. Ekose giyim sektöründe sıkça tercih edilen bir tasarım örüntüsüdür. Erkek ekose gömlek modelleri eskimeyen tasarımıyla geçmişten bugüne gardıroplarda kendisine yer bulmaktadır. Erkek çizgili gömlek modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alırken, özellikle boyuna çizgili modeller daha zayıf ve uzun göstermeleri nedeniyle bu kategoride ön plana çıkmaktadırlar. Üretim veya ham madde açısından farklılık göstermeseler dahi farklı tasarımlara sahip ürünler kullanıcılara seçim özgürlüğü sunmaktadır. Erkek desenli gömlek modelleri arasında erkek kareli gömlek modelleri özellikle orta yaşa sahip müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kravat klasik giyimin en önemli aksesuarlarından biri olarak nitelendirilebilir, erkek hakim yaka gömlek modelleri ise yakasının tasarımıyla kravatı denklemden çıkarmaktadır ve farklı bir gömlek deneyimini kullanıcılarına sunmaktadır. Günümüzde sportif bir bedene sahip gençler tarafından sıkça tercih edilen erkek slim fit gömlek modelleri vücut hatlarını ön plana çıkaran, dar bir yapıya sahiptir. Erkek spor gömlek modelleri, klasik tarzın yanında yeni bir stili erkeklerin hayatının bir parçası olmasını sağlamıştır. Erkek beyaz spor gömlek modelleri sıkça günlük kullanımda tercih edilmektedir. Fonksiyonel olmasının yanı sıra farklı bir stili de bünyesinde barındıran bu modeller klasik gömlek stilinden öte sweatshirt tarzına daha yakın bir tasarım anlayışını yansıtmaktadır. Değişen ihtiyaç ve zevklere uygun olarak üretilen erkek gömlek çeşitleri, model, marka ve ham maddesine göre farklı fiyatlandırılmaktadır.  Erkek gömlek fiyatları incelendiğinde her zevke ve bütçeye göre modellere ulaşılabilir.

Erkek Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Erkek gömlekler, klasik veya spor tarzda bir giyim tarzı oluşturmak için farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Kullanıcının tarzını ne yönde yansıtmak isteyeceğine göre farklı tamamlayıcılar ile birlikte kombinlenebilir.

Erkek Gömlek Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Erkeklerin kombinlerinde oldukça geniş bir yere sahip olan gömlekler; spor, klasik, günlük vb. birçok kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. En doğru tercihi yaparken de gidilen ortama göre bir seçim yapmak oldukça faydalı olmaktadır.


Erkek Gömlek Çeşitleri Nelerdir?

Gömlekler pek çok farklı kumaştan üretilebilir. Pamuk, kot, keten, Oxford veya poplin gibi kumaş türlerinin yanı sıra kısa kollu gömlekler de en sık tercih edilen alternatifler arasında yer alır.

Erkek Gömlek Neye Göre Seçilir?

Bu konuda dikkat edilmesi gereken ilk nokta kişinin zevkleri olacaktır. Çizgili veya kareli gömlekler sıklıkla kullanılırken keten veya kot gömlekler özellikle belirli ortamlarda kendilerini gösterebilir.

Gömlek Nasıl Temizlenir?

Gömlekler kumaş tiplerine göre farklı şekillerde yıkanabilir. Modelin üretildiği kumaşa bağlı olarak değişse de pek çok gömlek türü çamaşır makinesinde rahatlıkla temizlenebilmektedir.

 
DEVAMI