Bisiklet Yaka Sweatshirt

13 ürün
Bisiklet Yaka Sırt ve Göğüs Baskılı Sweatshirt
499,99TL
Bisiklet Yaka Rahat Kesim Sweatshirt
499,99TL
Bisiklet Yaka Baskılı Sweatshirt
549,99TL
Bisiklet Yaka Baskılı Sweatshirt
%20
399,99TL 319,99TL
Bisiklet Yaka Renkli Logo Baskı Sweatshirt
%11
399,99TL 354,99TL
Bisiklet Yaka Sırt ve Göğüs Baskılı Sweatshirt
399,99TL
Bisiklet Yaka İşlemeli Sweatshirt
%20
499,99TL 399,99TL
Bisiklet Yaka İşlemeli Sweatshirt
%16
449,99TL 379,99TL
Renkli Sırt ve Göğüs Baskılı Sweatshirt
499,99TL
Bisiklet Yaka Renkli Logo Baskılı Sweatshirt
%20
399,99TL 319,99TL
Bisiklet Yaka Sırt Baskılı Sweatshirt
%30
349,99TL 244,99TL
Bisiklet Yaka Logo Baskılı Sweatshirt
%56
349,99TL 154,99TL
Bisiklet Yaka Basic Sweatshirt
%53
449,99TL 209,99TL

Bisiklet Yaka Sweatshirt Modelleri

Günlük hayatta sıklıkla kullanıldığından, geniş bir kullanım alanına sahip olan ve her kombine rahatlıkla uyan bisiklet yaka sweatshirt modelleri, geniş çeşitli yelpazesiyle sizlere ulaşmayı bekliyor. Mevsim gözetmeksizin rahatlığı arayanlar ve genel kullanım için tercih edilen bisiklet yaka sweatshirt modelleri oldukça kullanışlıdır. Model, tasarım ve renklerine göre farklı çeşitlere sahiptir. Her boy ve beden yapısına sahip olan farklı modelleri sizlerde gönül rahatlığı ile edinebilirsiniz. Rahatlığı, şıklı ve kullanışlılığı arıyorsanız hava şartları ne olursa olsun sizi yarı yolda bırakmayacak bisiklet yaka sweatshirt modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Tasarım, model, renk ve baskı çeşitliliğinin arasında aynı zamanda ince veya kalın kumaş seçeneklerine de sahip olan modellerde bulunmaktadır. Kumaş yapısı, çeşitli tasarımlardaki baskılı modelleri ve eskimeyen kalitesiyle Jack Jones’un dünyasına katılmaya ne dersiniz?

Özgün ve Şık Modeller

Günlük kullanımda sıklıkla tercih edilen bisiklet yaka erkek sweatshirt kendi tarzınıza göre seçebileceğiniz renk, tasarım ve model çeşitleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sahip olduğu ürün yelpazesi kendine özgü tasarımlarla sizde Jack Jones tarzını yaşayabilirsiniz.  Her kombine ve tarza uyumlandığı için günlük hayatta sıklıkla tercih edilen siyah bisiklet yaka sweatshirt tarzınız ne olursa olsun her türden kombine rahatlıkla uyum sağlayabilir.  Bu açıdan genellikle tercih edilmektedir. Rengi ve her türden giyim kombinine uygun olması açısından sıklıkla tercih edilen bir diğer model yelpazesi olan beyaz bisiklet yaka sweatshirt tasarımları da genellikle birçok kombinde günlük olarak rahatlıkla kullanılabilir. Rengi, kumaşı ve uyumlanabilir modeliyle sizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda gri bisiklet yaka sweatshirt  modelleri de sıklıkla tercih edilen günlük kullanıma uygun modellerdir. Bu model seçeneklerine de ulaşmanız mümkündür. Günlük basit kullanımı, kullanışlı ve uzun ömürlü yapıları tercih edenler için tasarlanan bisiklet yaka basic sweatshirt modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Canlı renk yapısı, rahatlık sağlayan kullanışlı yapısıyla sadeliği ve basitliği sevenler için tasarlandı. Mevsim gözetmeksizin tercih edilen modeller, genel günlük kullanım için oldukça uygundur. modelleri kendine has tasarımlarıyla, sadeliği ve şıklığı içinde barındırıyor. Farklı tasarım, renk ve model seçeneklerini kalitesiyle harmanlayan Jack Jones, %70 oranında pamuk ve %30 oranında polyesterden ürettiği kumaşların hava alan yapısıyla kullanıcıların rahatlığı düşünülerek tasarlandı. Rahatlığı, şıklığı ve son dönemde tercih edilen bol tasarımlı bisiklet yaka modelleri tercih edenler için tasarlanan bisiklet yaka oversize sweatshirt modelleri çeşitli renk ve tasarım seçenekleriyle sizlerle buluşmayı bekliyor.

Her Tarza Uygun Özgün Tasarımlar

Şıklığın yanında rahatlığı, uyumu ve sıcaklığı sevenler için üretilen bisiklet yaka uzun kollu sweatshirt modelleri genel kullanım için uygundur. Jack Jones’un kendine has tasarımları bisiklet yaka baskılı sweatshirt modellerinde kullanıcılara ulaşmayı bekliyor. Aranılan ancak standart modeller arasında genellikle bulunmayan bisiklet yaka slim fit sweatshirt modelleri de Jack Jones’un kullanıcısını düşünen kalıp yapısı ile kullanıcısına sunuluyor. Aynı zamanda rahat kalıp bisiklet yaka ince sweatshirt modelleri değişen hava şartları düşünülerek tasarlandı. Sizde çeşitli bisiklet yaka sweatshirt modelleri arasında dilediğiniz renk, model ve tasarım seçeneklerinden kendi tarzınıza ve kombinlerinize uygun olan modelleri gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan modeller uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Kendine özgü tasarım ve modeller içermektedir. Genel olarak bisiklet yaka sweatshirt çeşitleri kullanıcıların zevkine göre tasarlandı. Siz de Jack Jones tarzını çeşitli modellerle günlük hayatınıza yansıtmaya ne dersiniz? 

Bisiklet Yaka Sweatshirt Kimler Giyer?

Sweatshirt tutkunlarının vazgeçmek istemediği ve severek kullandığı bisiklet yaka sweatshirtler, deneyenin üstünden çıkarmadığı ürünlerdir.

Bisiklet Yaka Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Bisiklet yaka sweatshirt başlı başına şık bir görünüm kazandırdığı için üstüne herhangi bir ürüne gerek olmamaktadır. Altına ise bir denim pantolon tercih edilebilir.

Bisiklet Yaka Sweatshirt Hangi Mevsimlerde Giyilir?

Bisiklet yaka sweatshirtler bahar ayları ve kış aylarında oldukça şık kombinler oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Bisiklet Yaka Sweatshirt Nerelerde Giyilir?

Bisiklet yaka sweatshirt, şık ve spor bir görünüm kazandırmasından dolayı günlük hayatta sürekli olarak kullanılabilir.

Bisiklet Yaka Sweatshirt Renk Seçimi Nasıl Yapılır?

Renk seçimini sürekli olarak beraberinde giydiğiniz pantolonunuza uygun olacak şekilde yapmanız, tarzınızı ortaya daha net koyabilmek açısından önemlidir.

DEVAMI