Sweatshirt

9 ürün
Kapüşonlu Baskılı Sweatshirt
699,99TL
Kapüşon Detaylı Sıfır Kol Sweatshirt
%25
499,99TL 374,99TL
Bisiklet Yaka Sırt ve Göğüs Baskılı Sweatshirt
499,99TL
Kapüşonlu Logolu Sweatshirt
549,99TL
Bisiklet Yaka İşlemeli Sweatshirt
599,99TL
Kapüşonlu Logolu Sweatshirt
579,99TL
Kapüşonlu Relaxed Fit Sweatshirt
549,99TL
Kapüşonlu Logolu Sweatshirt
579,99TL
Kapüşonlu Logolu Sweatshirt
579,99TL

SWEATSHIRT


Temel gereksinimlerinizin başında gelen giyinme, kıyafetler vasıtasıyla karşılanır. Vücudun farklı bölgelerine göre kıyafet gereksinimi şekillenebildiği gibi, değişken iklim şartlarıyla ortaya çıkan hava durumu da kıyafet tasarımlarını şekillendirebilmektedir. Mevsimlere ve iklime göre sıcak veya soğuk günlerde ihtiyaç duyduğunuz kıyafetler şekillenebilir. Bununla beraber dört mevsim kullanabileceğiniz kıyafetlerle pratikliği yakalamanız mümkündür. Bu ürünlerin başında sweatshirt gelir. Yazın hafif esintili günlerde, soğuk günlerde ise ısınma amaçlı tercih edebileceğiniz uzun kollu, kullanışlı bir giyim ürünüdür. Renk, kalıp, materyal, desen detaylarıyla çeşitlerine ulaşarak aradığınız tarzı yakalamanız mümkündür. Stillerinize her daim önem veren Jack&Jones, sizlere oluşturmak istediğiniz harmonilere hizmet edecek sweatshirt modelleri sunmaktadır. Özgün tasarımlar arasında kendinize göre olanı keşfederek şıklığa pratik şekilde adım atabilirsiniz.

Kombinlerin Çok Yönlü Parçası Bisiklet Yaka Sweatshirt

Kıyafetler birçok açıdan farklılaşabildiği gibi yaka yapısı baz alınarak da farklılaşabilir. Yaka bölümünde ek detay barındırmayan, yuvarlak görünüme sahip sweatshirt erkek tasarımları; bisiklet yaka olarak nitelenir. Boyun bölgesinin sadeliğinden yola çıkarak tarz oluşturmak isteyenler için ideal üründür. Bisiklet yakalı model, mevsim fark etmeksizin oluşturulan kombinlere farklı işlevlerde katkı sağlayabilir. Sıcak günlerde pantolonun, eşofmanın ve şortun üstünde; soğuk günlerdeyse hırka, ceket, mont tarzı ürünlerin altına giyilebilir. Pamuk, polyester gibi dayanıklı ham madde edilen kumaşı sizi rahat hissettirir. Bisiklet yakalı modeller, ağırlıklı olarak desen ve renk çeşitliğiyle farklılaşmaktadır. Jack&Jones swearshirt siyah, beyaz, mavi, yeşil ana renklerinin yanında ara tonlarla da deneyimlenebilir. Desen olarak ağırlıklı olarak baskılı ve düz tasarımlara göz atabilirsiniz. Sırt ve göğüs baskılı ürünler kendi aralarında yazı, şekil, görsel detaylarıyla çeşitlenebilmektedir. Bu başlıca desenlerin dışında nakışlı, logolu sweatshirt unisex modelleri; farklı kalıp seçenekleriyle deneyimleyebilirsiniz.

Bütünleyici Tarz Kapüşonlu Sweatshirt Modelleri

Boyun kısmından arkaya uzanan detay barındıran modeller, sweatshirt kapşonlu olarak nitelenmektedir. Kimi ürünlerde kapüşona ek olarak onun işlevselliğini artıran ip detayı bulunabilmektedir. Kapüşon detayı soğuk, yağmurlu günlerde kapatılarak kafa bölgesi için kalkan vazifesi görürken, serbest durumdayken ise şık görünüme katkıda bulunur. Özellikle güz ve kış aylarında işlevli olmasının yanında tercihlere bağlı olarak dört mevsim kombinlere hizmet edebilir. Polyester, pamuk tarzı uzun ömürlü ham maddelerden imal edilençeşitler arasında, tarzınıza katkı sağlayabilecek farklı nitelikli modeller bulunmaktadır. Baskılı ürünler öne çıkanlardan biridir. Marka, yazı, görsel baskılı sweatshirt oversize, regular, relaxed kalıpları arasından kombininizi tamamlayacak olana yönelebilirsiniz. Öne çıkan bir diğer modeli, düz renkten meydana gelen ürünler oluşturmaktadır. On farklı renk seçeneğiyle dolabınıza ekleyebileceğiniz bu ürünlerle dilediğiniz tarzda kıyafet sweatshirt kombinleri yakalayabilirsiniz. 

Rahat Kullanım Fermuarlı Sweatshirt Tasarımları

Sweatshirt kadın, erkek gereksinimlerini veya genç, yetişkin gereksinimlerini çoğu zaman ortak kullanımla karşılamaya elverişli bir giyim ürünüdür. Rahatlığıyla öne çıkan bu kıyafeti, fermuarlı modellerde artırılmış rahatlıkla deneyimlemeniz mümkündür. Kol, kapüşon, renk, desen detaylarıyla çeşitlenen bu ürünlerin temel özelliği ön bölgelerinde fermuar barındırmalarıdır. Modeller arasında önünüzü tamamen açabileceğiniz full fermuarlı olanı tercih edebileceğiniz gibi, boyun ve göğüs bölgenizi açmanıza olanak tanıyan yarım fermuarlı ürünlere de yönelmeniz mümkündür. Fermuarlı tasarıma has olarak kısa kollu ürünleri çeşitlilik arasında bulabilirisiniz Özellikle sıcak günlerde tişört, şort gibi ürünlerle harmoniler yakalamada birebir olan tasarımları, düz renk veya logolu olarak deneyimleyebilirsiniz. Bunun yanında dört mevsim yararlanabileceğiniz uzun kollu tasarımlar da hizmetinizdedir. Polyester, pamuk, elastan kullanılarak imal edilen sweatshirt fiyatları tercihlerinize bağlı değişebilmektedir. Slim fit ve oversize kalıptaki ürünler arasından vücut ölçünüze uygun bedeni pratik olarak belirleyerek, şık stile adım atabilirsiniz.


Sweatshirt Ne Zaman Giyilir?

Bahar ve Kış aylarının vazgeçilmezi olan sweatshirtler yaz akşamları dahil 4 mevsim giyilebilen nadir ürünlerdendir.


Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Sweatshirtler bütün alt giyim ürünleri ile oldukça uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Pantolon, şort vb. birçok ürün sweatshirt ile rahatlıkla kombinlenir.


Sweatshirt Nasıl Giyilir?

Ürünün kumaşına ve kalınlığına göre farklı şekillerde giyilebilen sweatshirtler bulunur. Bazıları tişört, hatta gömlekle giyilebilirken bazı modeller, altına herhangi başka bir kıyafet giyilemeden de kullanılabilir.


Sweatshirt Nasıl Yıkanır?

Üründe yer alan yıkama talimatına uygun bir şekilde yıkanması tavsiye edilmektedir. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım elde edilebilir.


Sweatshirt Nasıl Katlanır?

Sweatshirt çeşitli yollarla katlanabilir. Alandan tasarruf etmek için başvurabileceğiniz bu yöntemler arasında en sık tercih edilenlerinden birinde sweatshirtün kolları gövde kısmına dik olacak şekilde yerleştirilir. Sonrasında kapüşon kısmı da gövdenin üzerine katlandıktan sonra sweatshirtün tamamı ikiye katlanır. 

DEVAMI