https://jackjones.com.tr/giyim/mont-ceket?infinity=1&page=2

Mont / Ceket

97 ürün
Kadife Dokulu Puffer Mont
999,99TL
Kadife Dokulu Puffer Mont
999,99TL
Yaka Doku Detaylı Ceket
999,99TL
Blok Renk Detaylı Puffer Mont
649,99TL
Blok Renk Detaylı Puffer Mont
649,99TL
Blok Renk Detaylı Puffer Mont
649,99TL
Blok Renk Detaylı Puffer Mont
649,99TL
Blok Renk Detaylı Puffer Mont
649,99TL
Kapüşonlu Desenli Puffer Mont
899,99TL
Kapüşonlu Mevsimlik Ceket
399,99TL
Kapüşonlu Mevsimlik Ceket
399,99TL
Kapüşonlu Mevsimlik Ceket
399,99TL
Dik Yaka Puffer Mont
549,99TL
Dik Yaka Puffer Mont
549,99TL
Dik Yaka Puffer Mont
549,99TL
Dik Yaka Puffer Mont
549,99TL
Suni Deri Ceket
999,99TL
Suni Deri Ceket
999,99TL
Düz Renk Premium Ceket
719,99TL
Kapüşonlu Logo Detaylı Ceket
549,99TL
Kapüşonlu Logo Detaylı Ceket
549,99TL
Kapüşonlu Puffer Mont
599,99TL
Dik Yaka Polar Ceket
299,99TL
Dik Yaka Polar Ceket
299,99TL
Dik Yaka Polar Ceket
299,99TL
Düz Renk Premium Ceket
719,99TL
Düz Renk Bomber Ceket
599,99TL
Düz Renk Bomber Ceket
599,99TL
Kapüşonlu Puffer Mont
599,99TL
Kapüşonlu Puffer Mont
599,99TL
Kapüşonlu Mevsimlik Ceket
649,99TL
Düz Renk Bomber Ceket
599,99TL
Kapüşonlu Blok Renk Detaylı Ceket
749,99TL
Kapüşonlu Blok Renk Detaylı Ceket
749,99TL
Kapüşonlu Kürklü Mont
849,99TL
Kapüşonlu Kürklü Mont
849,99TL
Fermuarlı Polar Ceket
%23
349,99TL 269,99TL
Fermuarlı Polar Ceket
%23
349,99TL 269,99TL
İçi Kürklü Deri Görünümlü Ceket
749,99TL
Kapüşonlu Bomber Ceket
599,99TL
Kapüşonlu Bomber Ceket
599,99TL
Space Jam Ceket
%20
699,99TL 559,99TL
Kapüşonlu Mevsimlik Ceket
649,99TL
Kapüşonlu Mevsimlik Ceket
649,99TL
Suni Deri Ceket
649,99TL
Kapüşonlu Renk Detaylı Ceket
449,99TL
Kapüşonlu Renk Detaylı Ceket
449,99TL
Kapüşonlu Renk Detaylı Ceket
449,99TL

Mont ve Ceket

Erkek giyiminde üst parçalar önemli ve geniş bir yere sahiptir. Bu açıdan ceket ve mont modelleri, pek çok giyim ürünü ile kolayca kombinlenebilir. Kış mevsiminde tercih edilen mont ve ceketler geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Erkek mont modelleri hemen her yaş grubuna uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Mont modelleri arasından herkesin kendisine göre stil yaratabilmesi için çeşitlilik oldukça fazladır. Siz de erkek ceket ve montunuzda en güzel detayları yakalamak için kendinize göre seçim yapabilirsiniz.

Mont ve ceketlerde klasik ve spor detayları bulmak mümkündür. Parçayı giymek istediğiniz mevsime ve zevklerinize göre en uygun seçimi yapabilirsiniz. Ceket ve montlar özellik olarak birbirine benzemektedir. İki üründe de kalın ve ince yapılara yer verilmektedir. Bu durum mevsimlere göre tercih yapılmasını sağlamıştır. Kendi tarzınıza uygun ürünü belirleyerek, soğuk havalarda dahi stilinizden ödün vermeyebilirsiniz. Bu ürünlerde en fazla tercih edilen modeller arasında deri mont ve ceketler gelmektedir. Deri modası erkek ve kadın dış giyim ürünlerinde öne çıkmaktadır. Deri özellikli ürünler ceket ve montlarda da dikkat çekmektedir. Erkek deri ceket modelini renk ve çizgileriyle şık bir şekilde giyebilirsiniz. Yine aynı şekilde erkek deri mont modelini mevsimlik ve kışlık olarak tercih edebilirsiniz. Derinin şıklığı mont ve ceketleri fazlasıyla özel kılmıştır. Deri materyallerle tasarlanan ürün modelleri ile diğer kıyafetlerinizi rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Kış aylarında soğuklardan korunmak için uygun kıyafetleri seçmeniz gerekir. Erkek kışlık mont modelleri arasında özelliklerine göre seçim yapabileceğiniz çok fazla ürün bulunmaktadır. Erkek şişme mont iç yapısı ve hafifliği sayesinde soğuk geçirmez. Yine aynı şekilde soğuk havalar için erkek mont kaban kalın yapısı sayesinde soğuktan korunmanızı sağlar. Erkek mont kışlık modelleri arasından ihtiyaçlarınızı ve tarzınızı öne çıkaracak seçimler yapabilirsiniz.   
 

Her Tarza Uygun Mont ve Ceketler


Erkek modasında üst kıyafetlerin kullanım amacı stil ve ihtiyaçlara göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle özellikle mont ve ceketler çeşitlilik açısından geniş ürün yelpazesiyle satışa sunulmuştur. Bu sayede herkesin ihtiyaç ve kendi tarzına göre ürün bulması kolay hale gelmiştir. Erkek mont ve kabanları arasından tarzınızı yansıtabileceğiniz özgün seçimler yapabilirsiniz. Klasik ve spor tarz oldukça yaygındır. Bu iki tarza göre mont ve ceket tercih edebilirsiniz. Erkek spor ceket modellerini, rahat pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Aynı şekilde erkek spor mont modellerini de rahat kıyafetlerinizle giyebilirsiniz. Spor ve klasik tarz giyinen kişilerin ilgiyle karşıladığı ürünler arasında deri modellerini de bulmak mümkündür. Deri ceket ve montlar hemen her kıyafetle rahatlıkla kombin yapılabilmektedir.

Erkek ceket spor modellerini tarzınız için uzunluklarına göre seçebilirsiniz. Erkek uzun mont kış aylarında giyilmek için uygun olarak tasarlanmıştır. Uzun montların yapısı soğuğu geçirmez ve sıcak kalmanızı sağlar. İlkbahar ve sonbahar aylarında sıkça tercih edilen ceket ve montlar, şık tasarımları ile giyiminize tarz katacaktır. Bu bakımdan erkek mevsimlik mont kapsamındaki modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca erkek mevsimlik ceket ince ve hafif yapısıyla güneşli havalarda giymek için uygundur. Mevsimlik modelleri kendi tarzınıza göre seçebilirsiniz. Erkek kolej ceket özellikle spor tarz kıyafetlerinize uygun olarak giyilebilir. Mevsimlik olarak rahat seçimler sunan kolej ceketleri rahat kıyafetlerinizle kombin yapabilirsiniz. Kolej ceketlerin yanında mevsimlik olarak kapüşonlu olarak sunulan modeller de bulunmaktadır. Erkek kanguru mont kapüşonlu ve ince yapısıyla ortalama sıcaklıklardaki havalarda giyilmeye uygundur. Klasik giyim erkek mont ve ceket modellerinde de aradığınız şıklığa ulaşabilirsiniz. Erkek süet ceket gömlek ve pantolon gibi klasik tarz parçalarla en uygun ürünlerdendir. Süet ceket ve montunuzun rengini oluşturmak istediğiniz kombine göre belirleyebilirsiniz.
        

Şık Erkek Ceket ve Mont Modelleri


Erkek ceket ve mont modelleri kendi tarzınızı yansıtabilmeniz için gereken tüm özelliklere sahiptir. Ceket ve montlar iç ve dış yapısı gereği soğuk havayı geçirmez ve detaylarıyla şıklık kazanılmasını sağlar. Ürünlerin detayları tercih edilen renk ve tasarımlarla açığa çıkmaktadır. Modellerde istenilen şıklık için farklı tarzlarda tasarımlara yer verilmektedir. Erkek mont modelleri tasarım ve renkleriyle uyumlu olacak şekilde satışa sunulmuştur. Erkek ceket modelleri ve montlar farklı detayları bulabileceğiniz ürünlerdir. Klasik ve spor tarz ürünlerin detayları farklılık göstermektedir. Kapüşon, fermuar gibi detaylar erkek ceket ve montlarında farklılık göstermektedir. Resmi günlerde giyebileceğiniz klasik tarzdaki ceketinizde yırtmaç gibi detaylara yer verebilirsiniz. Yırtmaçlı ceketler uzunluk olarak değişiklik göstermektedir. Arkası yırtmaçlı uzun erkek ceket pantolon ve gömleğiniz ile uyum yakalamanızı sağlar. Yırtmaç detayları ceketin uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Bu tarz yırtmaçlı ceketleri günlük hayatınızda giydiğiniz kıyafetle birlikte tercih edebilirsiniz.

Erkek bomber ceket hem klasik hem de spor olarak rahatlıkla giyilebilir. Erkek kaz tüyü mont kışlık bot ve pantolonlarınızla şık bir hava yakalamanıza yardımcı olabilir. Resmi ve özel günlerde giyebileceğiniz kaban mont modellerini bulabilirsiniz. Erkek kaban mont düğme ve yırtmaçlı tasarımlarıyla tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Montları şık hale getiren tasarımlar arasında kürklü modeller de ilgi görmektedir. Erkek kürklü mont kapüşon ve yaka detaylarıyla kış aylarında rahatlıkla giyilebilir. Kapüşon üzerinde bulunan kürk renk ve tasarımıyla kapatıldığında montun daha da şık bir duruş yakalamasını sağlar. Erkek polar mont modelleri fermuar, cep ve kapüşon detaylarıyla spor tarzınızı destekler. Ceket ve montlarda kış aylarında giyilmek üzere aradığınız detayları bulabilirsiniz. Erkek oduncu ceket kış ve mevsimlik günlerde giyilebilir. Oduncu ceket üzerinde yer alan renk ve çizgiler kıyafetin bir bütün oluşturmasına yardımcı olur. 
         

Erkek Ceket ve Mont Fiyatları


Erkek ceket ve mont modellerinde her zevke uygun olan ürünü bulmak mümkündür. Siz de kendi tarzınızı desteklemek için aradığınız modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Klasik ve spor ceket ve montlar günlük hayatın yanı sıra özel zamanlarda da rahatlıkla giyilebilir. Erkek kaşe mont günlük hayatta ve klasik aksesuarlarla rahatlıkla giyilebilir. Ayrıca klasik erkek kadife ceket ile kumaş pantolonunuz ile birlikte klasik bir ayakkabı giyebilirsiniz. Erkek zip ceket trendler arasına girmeyi başarmış modellerdendir. Fermuarlı ceketler spor ayakkabı ve spor eşyalarıyla kombin yapılarak kolayca giyebilirsiniz. Ceket ve montlarınızı seçerken kendi tarzınızı yansıtmak için renkleri de seçebilirsiniz. Modeller arasında her renk ve tonlarda ürün bulmak mümkündür. Erkek siyah mont ve daha açık renkteki modelleri mevsimlik veya kışlık olarak tercih edebilirsiniz.

Ürünlerde tercih edilen renkler, tasarımla uyumlu olacak şekilde bir araya getirilmiştir. Bu sayede ceket ve montlarda tarz olarak bütünlük sağlanmıştır. Ürünler giyilebilecek mevsime göre ince ve kalın olarak belirlenebilir. Erkek ince mont mevsimlik olarak tercih edebileceğiniz bir üründür. Erkek ceket mont fiyat olarak farklılık gösterebilir. Fiyatların belirlenmesinde ceket ve montların özellikleri etkili olmaktadır. Bu nedenle ürün seçerken erkek mont fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Erkek mont modelleri ve fiyatları ürünler arasında değişiklik gösterebilir. Erkek mont indirimli kampanyalar sayesinde alışverişinizde avantaj yakalayabilirsiniz. Mont ve ceketlerin fiyatları farklılık göstermektedir. Erkek ceket fiyatları da model ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Ceket ve mont seçiminizde ihtiyaçlarınızın yanında fiyat araştırması da yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ceket ve montu hem klasik hem de spor tarzdaki kıyafetleriniz ile birlikte kombin yapabilirsiniz.

Mont Sıcak Tutar mı?

Kış aylarının vazgeçilmez ürünlerinden olan montlar, sıcak tutmak için özel olarak tasarlanmaktadır. Kullanıcıların yağmur, kar ve rüzgar gibi etkenlerden minimum derecede etkilenmesini sağlar.

Ceket Nasıl Kombinlenir? 

Özellikle kış ayları veya soğuk havalarda tercih edildiğinden dolayı, kullanıcısına geniş bir ürün kombinasyonu imkanı tanımaktadır. Mevsim ve hava şartı durumuna göre birçok farklı şekilde ceketli kombinler oluşturabilirsiniz.

Mont Ne Zaman Giyilmeli

Özellikle kışın sıkça gördüğümüz montun işlevi kişiyi sıcak ve kuru tutmasıdır. Bu yüzden hava sıcaklığına bağlı olarak yağışlı olan her gün mont giyilebilir.

Ceket Kuru Tutar mı? 

Genellikle resmiyet veya şıklık için tercih edilen ceket, yağışlı günlerde tavsiye edilmez. Pek çok ceket kişiyi kuru tutabilir ancak ıslaklığı dışarıda hapseden ceket modelleri bu konuda öne çıkar.

Ceket Nasıl Seçilir?

Ceket seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ceketin kişinin bedenine tam oturmasıdır. Bol kalan veya dar gelen ceketler estetik olarak problemli bir görünüm ortaya çıkarabileceği gibi kullanışlı da olmayacaktır.
DEVAMI