Atlet

4 ürün
Logo Baskılı Askılı Tişört
%40
79,99TL 47,99TL
Logo Baskılı Askılı Tişört
%40
79,99TL 47,99TL
Basic Atlet
%25
79,99TL 59,99TL
Basic Atlet
%25
79,99TL 59,99TL

Atlet

Rahat giyim oldukça önemlidir. Kıyafetlerin içinde rahat hareket edebilmek kıyafetin kullanışlı olma sebeplerinden biridir. Tişört, atlet, şort, eşofman gibi giyim ürünleri rahat giyimin birer parçasıdır. Spor yaparken, ev içerisinde ve günlük yaşamda sıklıkla tercih edilmektedirler. Askılı tişört ya da diğer adıyla atlet farklı alanlarda giyimi tercih edilen kıyafetlerden biri olarak yer almaktadır.

Spor Giyimde Sıklıkla Tercih Edilen Atletler

Atlet kolsuz bir tasarıma sahiptir. Bu sebep ile hareket edebilme rahatlığını daha çok hissettirmektedir. Erkek atlet günlük yaşamda sıklıkla tercih edilebilecek bir giyim ürünüdür. Özellikle yaz mevsiminde ve sıcak havalarda terlemenizi ve sıcaktan bunalmanızı önlemektedir. Atletleri çeşitli spor kıyafetler ve şortlar ile kombin haline getirebilirsiniz. Spor tarzdan vazgeçmeyenler için oldukça kullanışlı bir giyim ürünü olmaktadır.
İdman yaparken ya da herhangi bir spor branşı ile ilgilenirken fazla ter atıldığından dolayı ince ve rahat kıyafet giymek gerekmektedir. Böylelikle uzun süre bunalmadan hareket edebilirsiniz. Erkek askılı tişört spor kombinlerinizi tamamlamaktadır. Dışarı çıkarken de spor kombinlerinizi tercih edebilirsiniz. Basic tarzda giyinmeyi sevenlerin memnuniyetle tercih edebileceği atlet modelleri yer almaktadır. Beyaz, mavi, siyah ve yeşil renk seçenekleri bulunan atletlerin üzerinde Jack&Jones logo baskısı bulunmaktadır. Göğüs kısmında yer alan baskı tişörte farklı bir hava katmaktadır. Baskılı modeller yerine düz ve sade tarzda atletler arıyorsanız siyah ve beyaz atlet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Atletleri dilerseniz evde dilerseniz şehir içi hayatın canlılığında tercih edebilirsiniz.

Günlük Yaşamda Atlet Modası

Fitness giyim ve spor giyim modasının vazgeçilmezlerinden biri atletler olmaktadır. Askılı tişört olarak da bilinen bu kıyafetler kolsuz olmalarından dolayı kullanan kişilere büyük bir konfor sağlamaktadır. Fitness ve diğer çeşitli spor aktivitelerinde vücudun esnek ve özgürce hareket edebilmesi için rahat kıyafet seçimleri yapmak gerekmektedir. Askılı erkek spor tişört bu noktada sizlere yardım ve avantaj sağlamaktadır. 
Yalnızca spor aktiviteleri gerçekleştirirken değil günlük hayatta da askılı tişörtleri tercih edebilirsiniz. Siyah askılı tişört ve gri bir eşofman altı ile rahat ve spor bir tarz elde ederek dışarı çıkabilirsiniz. Hayatının büyük parçasını spor giyim oluşturanlar erkek atlet çeşitleri tercih ederek dilediği rahatlığı elde edebilir. Esnek ve yumuşak pamuklu jarseden üretilmektedirler. Bazı modelleri logo baskılıdır ve rahat kesime sahiptir. Logo baskılı tercih etmeyenler beyaz ve siyah atlet modellerinden yana tercihlerini kullanabilir. Bu atletler özellikle ev giyiminde kullanılmaktadır. Evde dilediğiniz rahatlığı yakalayabilmek için Jack&Jones atlet çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. %100 pamuklu yapıları sayesinde uzun süre dayanıklı kalabilmektedirler.

Farklı Renk Seçeneklerine Sahip Atletler

Sıcak havaların gelmesi ile birlikte daha ince ve rahat kıyafetler giyilmeye başlanmaktadır. Bu sayede sıcak havaların oluşturduğu bunaltıcı etkiden biraz da olsa kurtulabilirsiniz. Erkek atlet modelleri bu zamanlarda tercih edebileceğiniz ince ve rahat yapıya sahiptir. Esnek ve yumuşak pamuklu jarseden üretilen Jack&Jones atletler giyim tarzınıza uyan tasarımları ile dikkatinizi çekebilir.

Tatildeyken giydiğiniz deniz şortlarının üzerine mavi, yeşil ya da beyaz askılı tişört tercih ederek rahat ama şık kombinler oluşturabilirsiniz. Sahil kenarında yürüyüşe çıktığınızda ya da yüzmeden hemen sonra üzerinize giyeceğiniz askılı tişört size rahatlık dilediğiniz rahatlığı verecektir. Yalnızca tatil zamanı değil günlük hayatta da atletleri tercih edebilirsiniz. Jack&Jones dünyadaki en büyük pamuk sürdürülebilirlik programının bir üyesi olarak yer almaktadır. Bu program çevre ve çiftçilerin refahı açısından destekleyici bir etkiye sahiptir. Jack&Jones atletlerden tercih ederek rahat ve kullanışlı giyim elde ederken aynı zamanda sürdürülebilir pamuk tarımını destekleyebilirsiniz. Erkek atlet fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun atletleri Jack&Jones’da kolaylıkla bulabilirsiniz.

DEVAMI