Düz Renk Yün Ceket

BLACK / Dark Navy Ürün Kodu: 12192596
999,99TL
Renkler
1 ADET
200 TL ve üzerine
kargo ücretsiz!
3 iş günü içerisinde
kargo!
30 iş günü
içerisinde iade

-Yıllarca giyilebilecek minimalist yün ceket.

-Geri dönüştürülmüş yün karışımından yapılmıştır.

-Model L beden giyiyor ve 186 cm boyundadır.

-55% Polyester, 40% Geri Dönüştürülmüş Yün, 5% Other Fibres

JACK & JONES PREMIUM


Geri dönüştürülmüş yünden yapılmıştır.

Bu ürün geri dönüştürülmüş yün içerir. Geri dönüştürülmüş yün, doğal kaynaklardan tasarruf sağlar ve tekstil atıklarını azaltır.


-Yıkamayınız.

-Kuru temizleme yapınız.


Satın almak istediğin ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra, ödeme ekranında sana kredi kartı bilgilerin sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankaya iletilerek ödeme onayı alınacaktır.

Kullandığın karta uygulanan özel ödeme ya da taksit seçenekleri varsa, siparişini tamamlarken ödeme sayfasında gösterilecektir. Hesabım sayfasından ilgili siparişini görüntüleyip, ‘Siparişlerim’ başlığı altında yer alan Sipariş Detay alanındaki statülerde kargonun statüsünü görebilirsin. Siparişin Yurtiçi Kargo ile gönderilecek ve kargoya verildiğinde kayıtlı e-mail adresine bilgi geçilecektir. Sitemizden yapacağın 200 TL ve üzeri tüm alışverişlerin için kargo ücretsizdir.

Teslimat ve fatura adresini satın alma esnasında sipariş sayfasından güncelleyebilir ya da ‘Hesabım’ sayfasında bulunan ‘Adreslerim’ alanından değiştirebilirsin. Sipariş verildikten sonra ürün ekleme & çıkartma ve adres değişikliği yapılamamaktadır.

Henüz işleme alınmamış siparişlerin için hesabım sayfasından siparişine ulaşıp, iptal işlemini gerçekleştirebilirsin. Teslimat ile ilgili diğer soruların için; 0850 800 19 90 numaralı telefondan müşteri temsilcimize ulaşabilirsin.

İşleme alınmış siparişler için iade talebini, kargo teslimi gerçekleştikten sonra “Ürün İade İşlemleri” üzerinden yapabilirsin. İade talepleri ürün bazlı yapılmaktadır. 3 al 2 öde vb kampanyalarla satın alınan ürünlerin iadesinde; kampanyaya dahil olan tüm ürünlerin birlikte iade edilmesi gerekmektedir.

Keyifli alışverişler dileriz.

Jack & Jones

Bunlara da bakabilirsin