Denim Şort

13 ürün
Chris 023 Denim Şort
%25
499,99TL 374,99TL
Chris 423 Denim Şort
%25
399,99TL 299,99TL
Rick Fox 149 Denim Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Rick 207 Denim Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Rick Fox 249 Denim Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Rick Fox 324 Denim Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Rick 271 Denim Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Rick 471 Denim Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Rick 371 Denim Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Rick 461 Denim Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Rick 161 Denim Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Rick 693 İndigo Denim Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Tony 981 Denim Şort
%25
399,99TL 299,99TL

Tarzınızın Odak Noktası Denim Şortlar 

Denim şortlar erkek giyiminde yaz ve bahar aylarında en çok kullanılan parçalar arasında yer alır. Tarzınızı yansıtan ve ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz çeşitli modellerde erkek denim şortları bulunur. Özellikle yaz mevsiminde ve havalar sıcaklaşmaya başladığı anlardan itibaren yeniden gündeme gelen denim şortlar kombininizin en önemli ve dikkat çeken parçası haline geliyor. Denim şortlar artan hava sıcaklığıyla birlikte hem hava sıcakken giymeye uygun, hem de giyiminizde şıklık kazanmak için oldukça kurtarıcı ve konforlu bir parça. Gün içerisinde, akşam veya gece her vakitte giyime uygun olan denim şortlar stilinizi yansıtacak birbirinden farklı modellere sahiptir. 

Diz Üstü Denim Şort Modelleri 

Erkek giyiminde büyük ölçüde önem ve talep arz eden denim şortlar, yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinden biridir. Tarzınızı yansıtacak ve size şıklık kazandıracak birbirinden farklı renk ve modelleriyle de dikkat çeker. Mavi denim şortlar dolabınızda bulunması gereken kurtarıcı bir parçadır. Yaz aylarında özellikle beyaz tişörtlerle giymeyi tercih ettiğinizde kombininize oldukça şık ve dikkat çeken bir görünüm kazandırır. Diz üstü detaylı ve klasik beş cepli stile sahip mavi denim şortlar ile tarzınızı kolayca yansıtabilirsiniz. Beyaz denim şortlar sayesinde birçok renk çeşidiyle birlikte uyumlu bir şekilde kombinlemeniz mümkündür. S ile XXL aralığındaki geniş beden aralıkları sayesinde kendinize uygun bedeni kolayca bulup sıcak havalarda şık kombinler yapabilirsiniz. Siyah denim şortlar ise beyaz tişörtlerle kombinlendiğinde sizlere eforsuz ama şık bir görünüm kazandıracaktır. Siyah denim şortları, gri, beyaz, çizgili tişört ve gömleklerle kombinleyerek stilinizi kolayca yansıtabilirsiniz. 
Yaz ve bahar aylarında en çok tercih edilen, giyimi rahat ve kolay kombinlenen diz üstü denim şortlar sayesinde tarz sahibi olmak artık çok kolay. Klasik beş cepli stili, %88 pamuk, %10 organik pamuk ve %2 elastan yapısıyla sizde gün içerisinde konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz. 


Yırtık ve Uzun Denim Şortlar 

Kurtarıcı alt giyim parçalarından biri olan denim şortlar sadece diz üstü boy modeline değil, uzun denim şort modeline de sahiptir. Esintili ama sıcak havalarda giyime uygun uzun denim şortlar stilinizin en dikkat çeken parçası olacak. Farklı renkleriyle de ihtiyacınıza ve zevkinize göre tercih edebileceğiniz birçok model de bulunur. Koyu renk uzun denim şortlar üzerine açık renk tişört veya gömleklerle kombin yapıp stilinizi eforsuz şekilde yansıtabilirsiniz. Açık renk uzun denim şortlar ile de beyaz renkte tişört veya gömlek tercih etmek ise sizlere havalı bir görünüm sağlayacak. 
Yırtıklı denim şort modelleri ise sadelikten uzak kalmak isteyenler için aranan bir parçadır. Mavi renkte yırtıklı denim şortlar kombinlerinize yaz aylarında konforlu ve şık bir görünüm kazandırır. Her zaman giyebileceğiniz yırtıklı denim şortlar birçok farklı renk seçenekleri ile farklı tarzda kullanıcıların zevklerine göre tasarlanıyor. 

Denim Şortlar 

Geniş renk ve model yelpazesiyle erkek giyiminde önemli bir yere sahip olan denim şortlar her tarzın tercih edebileceği birbirinden farklı modellere sahiptir. Size özgün tarzınıza şıklık katabilecek olan denim şortlar aynı zamanda sizi yazın kavurucu sıcaklarında da ferah tutacaktır. Hem spor hem de klasik tarzda giyinen herkesin ilgisini çekebilecek, rahatça kombin yapabileceği modellere sahiptir. Kendi tarzınıza ve tercihinize uygun renkte ve modelde denim şort seçimi yaparak uygun fiyat aralığındaki bu ürünler ile birçok kombini kolayca yapabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik denim şorta karar verdikten sonra çeşitli kampanya dönemlerinde ise avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Denim Şort Nedir?

Denim şort, kot şort olarak da adlandırılmaktadır. Pamuklu ve kaba bir kumaş türü olan denim, oldukça şık ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır.

Denim Şort Nasıl Kombinlenir?


Denim şortlar, beyaz bir gömlek veya salaş tişörtlerin hemen hemen hepsi ile rahatlıkla kombinlenebilir. Oldukça uyumlu parçalardan bir tanesidir.

Denim Şort Nerede Giyilir?

Denim şortlar, günlük kullanım için oldukça ideal olan şort çeşitlerindendir. Sıcak havalarda hemen hemen her parça ile kusursuz bir şekilde kombin oluşturarak dışarda, ofiste, okulda vb. birçok yerde denim şortlar giyilebilmektedir.

Denim Şort Nasıl Yıkanır?


Denim şortlarda renk kaybı, solması yaşanmaması adına yıkanma talimatlarına uygun bir biçimde yıkama gerçekleştirilmelidir. Bu sayede uzun ömürlü ve kolay kolay eskimeden denim şortlarınızı kullanabilirsiniz.

Hangi Renk Denim Şort Alınır?


Denim şortlar, siyah ve mavinin tonları olarak üretilmektedir. Renk tercihinizi yaparken ağırlıklı olarak giyeceğiniz diğer parçalara uygun renk seçimi yapmanız farklı kombinler oluştururken size avantaj sağlamaktadır.

DEVAMI