ZAMANSIZ PARÇALAR SUNAN DENİM KOLEKSİYONUMUZDA HER VÜCUT TİPİ VE KİŞİLİĞE UYGUN MODELLERİ KEŞFET.

Tim Slim

8 ürün
Tim 236 Slim Fit Jean
899,99TL
Tim 715 Slim Jean
899,99TL
Tim 786 Slim Jean
599,99TL
Tim 336 Slim Fit Jean
899,99TL
Tim 515 Slim Jean
599,99TL
Tim 415 Slim Jean
849,99TL
Tim 782 Slim Jean
599,99TL
Tim 119 Slim Jean
949,99TL

SLIM TIM

Slim; ince, narin veya az anlamlarına gelir. Bu anlamda slim tim denince bol veya geniş kesim modeller harici aklınıza gelebilir. Kumaşın daraltılmış hali ile oluşturulan bir modeldir. Kitlelerin son yıllarda giderek artan bir sıklıkla almaya başladığı bu ürün pamuk ve elastan materyallerinden üretiliyor.

Slim Tim Özellikleri

Slim fit jean modellerin yapısını anlamak için diğer modeller üzerinden kıyaslama yapılabilir. Comfort veya regular modeller kadar bol kesim içermeyen tim slim fit jeans, skinny jeans modelleri kadar da vücudu saran bir model değildir. Bacakların üst bölümünü kapsayan kısım görece bir bolluk içerirken, slim jean modellerin paça kısmı skinny gibi bilekleri tamamen sarmaz. Bu anlamda dar bir pantolon giyip aynı zamanda çok sıkı olmamasını isteyenler için slim fit timoldukça cazip bir seçenektir. Slim fit modelleri alt kesimlere doğru daralır ve uyluk bölgesinde daha dardır.

Orta karar bir model arayanlar için slim fit jean modelleri uygundur. Slim tim jack and jones, çok bol kesimli veya salaş bir model değildir. Öte yandan bilekleri tamamen saran aşırı dar bir pantolon modeli olduğu da söylenemez. Bu model vücudu kendine has bir şekilde kaplar. Genellikle düz bir şekilde kalça kısmına kadar uzanan model vücudun alt kısmını tamamen sarmaz. Slim fit tim jeans, kalça ile diz arasında kalan bölümde giderek incelir.

Slim Tim ile Tarzınızı Yansıtın

Slim fit jeans moda dünyasının optimum özelliklere sahip pantolon modellerinden biridir. Normal kesimlere göre daha dar ancak skinny jeans modellere göre daha gevşek olduğundan tam bir ara formdur. Slim tim, tarzın ve rahatlığın bir arada sunulduğu modern bir pantolon biçimidir. Slim fit jean bedene, sıkı ve konforlu bir şekilde oturur. Dar kesim kot pantolonlar genellikle kalça boyunca düzdür ve daha dar bir bacak açıklığı ile uyluk boyunca incedir. Erkekler genellikle dar kesim jean pantolonları bacaklarına şekil verdiği için tercih ederler. Slim fit kot pantolonlar genellikle slim fit tişörtler ve gömleklerle iyi görünür.

Gerek iş dünyasında gerek sosyal hayatta erkekler, farklı jean pantolon türlerini deneyimler. Her sabah gardırobun başında hangi pantolonu giyeceğine karar vermek bıktırıcı bir sürece dönüşebilir. Özellikle farklı erkek vücut tipleri için mevcut olan çeşitlilik göz önüne alındığında, süreklijean pantolon denemek yorucu olabilir. Günümüzde jean, en havalı giyim eşyası anlamına gelmektedir. Bu havalı pantolonlardan hangisinin giyileceğine pratik bir şekilde karar vermek gerekir. Vücut tipinize uygun jean modeller mevcut olduğundan kendinize uyan bir pantolon tercih edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basittir. Bir mağazaya gidip jean modellerini deneyebilirsiniz. Bu anlamda, siyah slim tim jean modeli hem klasik rengi hem optimum kesim modeli ile ilk denemiz gereken modeldir.

Slim Tim ile Kombinler

Günlük koşturmaca sırasında farklı jean türleri tercih edilebilir. Vücudunuza uyum sağladığı sürece hemen hemen her yerde jean pantolon giyebilirsiniz. Uyum, slim fit jean modelinin belinizden kalça ile bacakların arasında kalan bölgeye doğru nasıl oturduğunu belirtir. Rahatlık birincil endişeniz olması gerektiğinden, ideal bir uyum peşinde koşmak çok önemlidir. Her bir jean modelinin kendine has bir tarzı yansıttığı söylenebilir. Bu anlamda jean pantolon türleri kendi stilleriyle gelir. Bu moda anlayışının sizi konfor alanınızdan çıkartması gerekmez. Rahatlığınızdan ödün vermeden de son moda jean trendlerini giyebilir ve şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Şık bir görünüme kavuşmak için yapmanız gerekenler çok basittir. Mavi slim tim jean gibi tüm zamanların en klasik jean rengi ile basit basic bir tişörtü kombinlemeniz yeterlidir. Farklı renk seçenekleri ile slim tim jean modeli her zaman için sizi rahat ve şık hissettirmeyi başarır.

DEVAMI