ZAMANSIZ PARÇALAR SUNAN DENİM KOLEKSİYONUMUZDA HER VÜCUT TİPİ VE KİŞİLİĞE UYGUN MODELLERİ KEŞFET.

Liam Skinny

5 ürün
Liam 783 Skinny Jean
899,99TL
Liam 013 Skinny Jean
%25
499,99TL 374,99TL
Liam 683 Skinny Jean
899,99TL
Liam 005 Skinny Jean
599,99TL
Liam 014 Skinny Jean
999,99TL

SKINNY LIAM

Jean dünyasında pek çok farklı model mevcuttur. Bu modeller arasında skinny liam özel kesimi ile fark yaratmaktadır. Pantolonunun tam anlamıyla dar olmasını seviyorsanız, jean skinny liam jack and jones size çok yakışacaktır.

Skinny Liam Özellikleri

Skinny Tom ve Glenn Slimm 'den daha ince olan Liam kesimi, doğal belin altına oturan özgün bir modeldir. Bu modelde hafif bir müdahale ile skinny bir kesim ve buna bağlı oluşturulan bir darlık vardır.  Çoğunluğu pamuk, az miktarda polyester ve elastan karışımlı malzemeden oluşan jack jones liam skinny fit jeans büyük esneme ile oldukça rahat tutar. Skinny bir tarz için gerekli olan bacak açıklığı bu model özelinde çoğunlukla uyluk ve dizde toplanır. Geniş hareket imkanı ve her hareketinizi izlemesi ve bedenden ayrılır ayrılmaz ilk haline dönmesi, skinny liam modelinin en belirgin özellikleridir.

Moda durağan değil değişkendir. Her yeni sezonda moda kendini yeniler ve dönüştürür. Skinny Liam yeni dönemin en çok konuşulan jean modellerinden biridir. Bu popülerliğini sahip olduğu çeşitli özelliklere borçludur. Skinny fit liam jeans yeni sezonda rahat olmak isteyenlere bu rahatlık özelliğinin yanı sıra gurur verici bir görünüm de kazandırır. Özgün denim deneyimini yaşamak istiyorsanız skinny liam jeans, elastan kumaş yapısının bacakları sarmalayan yapısıyla bunu başarır. Kumaş özelliklerinin yapısı ile sıkı bir görünüm kazandıran skinny liam modelleri sahip oldukları zengin renk seçenekleri ile sıkı ve hoş görünmenizi sağlar. 

Skinny Liam ve Vücut Ölçüleri

Farklı vücut tipleri farklı kalıplarda üretilen ürünleri giyebilir. Oversize model gibi ürünler hem oversize bedenler için üretilirken hem de otantik bir görünüm arayışı içerisinde olanlar tarafından tercih edilebilir. Moda dünyasının klasik parçalarından biri olan jeans modeller için de bu görecelilik kavramı geçerlidir. Hem vücut tipinize uygun bir kalıp hem de vücut tipinizden bağımsız salt kendi tarzının yansıtmak için de farklı kalıplarda jeans tercih edebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlama olamayacağı için jeans dünyasının özgürlüklerinden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Farklı vücut tipleri hayatın tüm alanında var olan zenginliğin ve özgünlüğün birer yansımasıdırlar. İster atletik bir vücut ister kalın bacaklı bir vücut olsun skinny liam pantolonfarklı beden kalıpları sayesinde her tipe uygun bir şekilde giyilebilirsiniz. İnce bel ve kıvrımlı kalçalar için daha düşük bel kesimli bir jean modeli tercih edilebilir. İnce ve uzun bir vücut tipi için ise yüksek belli bir skinny liam jean daha makul bir seçenek olabilir.

Skinny Liam Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı beden ölçülerine farklı renk tonlarında üretilen skinny liam jean modelleri arasında kesinlikle tarzınıza uygun olanı bulabilirsiniz. Esnek kumaş yapısı ile her beden uygun hale dönüştürülebilen skinny liam müthiş pratik bir alt giyim modelidir. Bu geniş yelpaze içerisine seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmek gerekir.

Öncelikle moda demek farklı kombinasyonların uyumlu bir şekilde sergilenmesi demektir. Bu kombinasyonlar esnasında renklerin birbirleri ile olan ilişkileri bir hayli önem kazanır. Örneğin gri skinny liam pantolon gibi ilgi çekici bir alt giyim ürününün üzerine gri tonlarında bir üst giyim türü seçildiğinde pantolonun görünürlüğü silikleşir. Klasik bir model olan mavi skinny liam pantolon özellikle soğuk havaların etkisini arttırdığı kış aylarında siyah bir deri ceket ile kombinlenebilir. Bu en bilinen jean tarzı, dönemler değişse bile tarz görünmenin en etkili metotlarından biri olmayı sürdürür. Siyah skinny liam pantolon ile beyaz basic bir kısa kollu ise zıt renk kombini olarak sade ve şık olmak isteyenlere hitap eder.
DEVAMI