ZAMANSIZ PARÇALAR SUNAN DENİM KOLEKSİYONUMUZDA HER VÜCUT TİPİ VE KİŞİLİĞE UYGUN MODELLERİ KEŞFET.

Mike Comfort

15 ürün
Mike 486 Comfort Jean
599,99TL
Mike 282 Comfort Jean
1.199,99TL
Mike 405 Comfort Jean
1.099,99TL
Mike 823 Comfort Jean
599,99TL
Mike BL 952 Comfort Jean
1.099,99TL
Mike 386 Comfort Jean
849,99TL
Mike 823 Comfort Jean
699,99TL
Mike 814 Comfort Jean
699,99TL
Mike 411 Comfort Jean
699,99TL
Mike 502 Comfort Jean
499,99TL
Mike 802 Comfort Jean
549,99TL
Mike 812 Comfort Jean
499,99TL
Mike R249 RDD Comfort Jean
999,99TL
Mike R339 RDD Comfort Jean
799,99TL
Mike 816 Comfort Jean
599,99TL

COMFORT MİKE

İyi ve rahat bir kot pantolon, erkekler için giyim kombinlerinin olmazsa olmazıdır. Comfort mike, basic bir beyaz tişört veya hafifbir kumaştan üretilmiş bir kazak ile kolayca giyilebilir. En yaygın kullanımı siyah bir tişört ve spor ayakkabılarla tamamlanmasıdır. Öte yandan comfort fit mike geniş yelpazesi ile arasından seçim yapılabilecekpek çok modeli bünyesinde barındırmaktadır. 

Comfort Mike Modelleri

Zengin model içeriği, farklı beden tiplerine uygun ölçüler ve zengin renk seçenekleri tarafından oluşur Bu zengin içerikler arasında, vücut tipinize en çok hangi jack and jones comfort mike kot pantolonun yakışacağını belirlemek için detaylı araştırmalar yapmakta fayda vardır. Yüz yılı aşkın bir süredir günlük hayatın vazgeçilmezi olarak kullanılan jean modelleri zengin içeriği ile her mekâna uygun bir şekilde giyilebilecek bir üründür.

Comfort mike jack and jones modelleri rahat hissettiren kumaş yapısı sayesinde günlük kullanımın vazgeçilmezi olmayı başarmaktadır. Günlük hayatta pratik bir şekilde giyinmenin önemini bilen erkekler için comfort mike bir adım öne çıkar. Sadece rahatlık özelliği ile değil aynı zamanda kaliteli ve dayanıklı kumaş yapısı nedeniyle, yaz ve kış fark etmeksizin tüm sezonlar boyunca giyilebilir.

Comfort Mike Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Jack jones comfort fit mike jeans pamuk ağırlıklı bir malzemeden üretilen bir jean modelidir. Bu modelin rahatlığından yararlanmak için hangi beden giydiğiniz bir önemi yoktur. Çünkü farklı benden kalıplarına uygun olarak çeşitli ölçülerde üretilir. Kendi bedeninize uygun ölçülerde üretilmiş olan jean modelini bulmak için mağazada ufak bir deneme yapmanız yeterlidir. 

Bedeninize uygun bir comfort mike modelinin bulup aynadan kendine bakabilirsiniz. Jean model seçiminde dikkat edilmesi gerekenler aslında tamamen sizinle ilgilidir. Önce beden ölçünüze uygun bir jean bulmanız ardından o jean kendinizi nasıl hissettiğini anlamız gerekir. Seçtiğiniz comfort mike ile aynada gördüğünüz görüntü sizin hoşunuza gidiyorsa sorun yok demektir.  Kendinizi rahat hissetmeniz ve gördüğünüz görüntünün sizi tatmin ediyor olması dışında başka bir kıstasa ihtiyacınız yoktur.

Comfort Mike ile Şık Bir Görünüm

Denim kumaşından hazırlanan comfort mike jeans uzun yıllar boyunca dolaplardaki yerini korur. Tasarım aşamasında comfort mike jean modelinin oldukça sağlam ve dayanıklı olmasına özen gösterilmiştir. Bu nedenle kolayca yıpranmaz ve farklı dönemlerde ve farklı ortamlarda giyilir. Her bir tarzlara yakışacak şekilde üretilen jean modelleri, birçok farklı beden ölçüsü çeşidine sahiptir. Comfort mike gibi spesifik bir model ile rahat bir şekilde şık olabilirsiniz. Comfort mike modelleri her ortama ve her beden ölücüsüne uygun bir şekilde tasarlanır. Genelde rahatlık ve hareket kapasitesi yüksek bir ürün arayanların ilk tercihi bol kesim özelliği nedeniyle comfort mikejean modeli olur.

Gece eğlence hayatında bol kesimin avantajını kullanmak istiyorsanız, siyah comfort mike gibi klasik bir parça seçebilirsiniz. Kendi tarzını yansıtabileceğiniz geniş ve rahat bir parça için comfort mike modelleri en uygun olan jean modelidir. Öte yandan bu erkek jean modeli düşük ve normal bel seçenekleri ile de üretilmektedir. Vücut tipinize uygun bir jean modeli sizi her zaman mutlu eder. Çünkü günlük hayatın vazgeçilmezi olan jean ile her yere gidebilmek sizi zamandan tasarruf ettirebilir. Zamanın değerini bilenler için comfort mike gibi jean modelleri vazgeçilmezdir. Bu vazgeçilmez modellerin arasında farklı ortamlar için tasarlanmış renk tonları vardır. Mavi comfort mike gibi jean denilince akla gelen ilk renkten oluşan modeller ile sokaklarda pratik bir şekilde şık olmanın keyfini sürebilirsiniz

DEVAMI