Gömlek

1 ürün
Denim Gömlek
599,99TL

Denim Gömlek

Denim kumaş birçok giyim ürünün üretiminde kullanılmaktadır. Dayanıklı ve kullanışlı yapısından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanan kişiye rahatlık sunması uzun süre giyilebilmesini sağlamaktadır. Ceket, pantolon gibi farklı giyim ürünleri de bu kumaştan üretilmektedir. Denim gömlek tasarımları ile dikkat çekmektedir. Farklı kumaş pantolonlar ile kombinleyeceğiniz tasarımlar ile her ortama uyum sağlayabilirsiniz. 

Jack & Jones Tasarımları ile Farklı Kombinler Oluşturun

Jack & Jones markası yıllara dayanan tecrübesi ve birikimleri ile her sezon farklı tasarımları sizlere sunmaktadır. Denim kumaş modası geçmeyen zamansız bir materyaldir. Bu sebep ile her sezonun başrolleri arasında yer almaktadır. Erkek denim gömlek modelleri farklı renk ve tasarımları ile karşınıza çıkmaktadır. Siyah, mavi, gri gibi renk seçenekleri ve farklı kalıp ve kesimleri ile şehir hayatınızın koşuşturmacasında rahatlıkla giyebileceğiniz giyim ürünleri arasında olmaktadır. 

Siyah denim gömlek spor ama aynı zamanda şık bir görünüm elde etmek isteyenler için idealdir. Slim fit siyah modelleri arasında çıtçıtlı ön kapama ve göğüs cebi detayları bulunan birini tercih edebilirsiniz. Tasarımları kısa kollu ve uzun kollu olarak iki farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Rahat kesim ve dar kalıp seçenekleri bulunan ürünleri farklı kombin ve farklı aktiviteler için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Oversize denim gömlek tercih etmek isterseniz büyük beden rahat kesim olmalarıyla ideal seçenekler arasındadır. Özellikle salaş tarzı benimseyenler için bol duruşlu oversize modeller oldukça uygundur. Ürünleri, pantolon ve şortlar ile her mevsim istediğiniz gibi uyumlu hale getirebilirsiniz. 


Pamuk Kumaştan Üretilen Jack & Jones Gömlekler

Gömlek günlük hayatta sıklıkla tercih edilen giyim ürünlerinden biridir. Sıklıkla gömlek giyiyorsanız farklı tarzları denemek isteyebilirsiniz. Kısa kollu denim gömlek ile başlayarak denemeye başlayabilirsiniz. Jack & Jones ürünleri uzun ve kısa kollu modelleri ile herkesin dikkatini çekmektedir. 

Zamansız olan denim kumaş her sezon giyim ürünlerinin tasarımlarında yer almaktadır. Kullanışlı ve dayanıklı yapıya sahip olması kullanan kişilerin uzun süre memnun kalmasını sağlamaktadır. Dört mevsim giyebileceğiniz modelleri; ceket, pantolon ve şortlar ile bir araya getirerek tarzınızı en iyi şekilde gösteren kombinler oluşturabilirsiniz. Relax fit denim gömlek rahat kalıplı olması ile kullanan kişilere diledikleri esnekliği vermektedir. Gün içerisinde hareket ederken zorlanmamanız için bu şekilde tasarlanmaktadır. Denim gömlek kadın ve erkek fark etmeksizin herkesin tercih edebileceği tasarımlara sahiptir. Beğendiğiniz modeller ile tarzınıza değişik bir hava katabilirsiniz. Farklı renk seçeneği ve tasarımlar herkesin zevkine hitap etmek için özenle üretilmektedir.

Jack & Jones Konforuyla Daima Rahat Hareket Edin

Günlük yaşamda denim kumaş sıklıkla kullanılmaktadır. Birçok giyim ürünün üretiminde kullanılmasının sebebi kumaşın dayanıklı ve kullanışlı olmasıdır. Günlük hayatta gün içerisinde nerede olursanız olun rahat bir şekilde hareket etmek en doğal hakkınızdır. Jack & Jones ürünleri size bu rahatlığı vermek için özenle tasarlanmaktadır. Siyah, mavi, gri denim gömlek modelleri hem sunduğu renklilik hem de tasarım çeşitliliği ile ilgi çekmektedir.
Üretiminde pamuk kullanılan ürünleri dört mevsim tercih edebilirsiniz. Uzun denim gömlek rahat kesim ve farklı detayları ile duruşunuza farklı bir hava katacaktır. Yaz mevsiminde kısa kollu ve kış mevsiminde uzun kollu alternatifleri tercih edebilirsiniz. Denim gömlek kombinleri özel davetlerde, buluşmalarda, çeşitli aktivitelerde ve etkinliklerde görünümünüze kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. RDD gömlekler özel olarak tasarlanmaktadır. Ürünler, bej ve mavi başta olmak üzere birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Rahat kesimli modeller alışılanın tersine denim gibi gözükmemektedir. RDD modelleri farklı giyim ürünleri ile kombinleyerek kullanabilirsiniz. Her tarza uyum sağlayabilecek alternatifler ürün sayfasında yer almaktadır.
Denim Gömlek Ne Demek?

Denim gömlek, kot kumaşı yani pamuklu ve kaba kumaş kullanılarak elde edilmiş olan gömlek çeşididir.

Denim Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Genel olarak denim ürünlerinin hepsi birçok ürün ile uyumlu olmaktadır. Tamamen zıt parçalar veya denim olarak devam eden parçalar ile güzel bir kombin oluşturulabilmektedir.

Denim Gömlek Ne Zaman Giyilir?

Denim gömlekler birçok farklı model ve renkte olduğundan dolayı uygun kombinler ile birlikte her zaman giyilebilir.

Denim Gömlek Nasıl Yıkanır?

Yıkama talimatlarına uygun bir şekilde denim gömlekleri yıkayabilirsiniz. Yüksek derecedeki yıkamalar tavsiye edilmemektedir.

Denim Gömlek Rahat mıdır?

Denim gömlekler pamuk kullanılarak elde edildiğinden dolayı rahat bir kullanım olanağı sağlamaktadır.
DEVAMI