Çocuk

29 ürün
Denim Dog Baskılı Tişört
199,99TL
Liam 812 Skinny Jean
799,99TL
Baskılı Çocuk Şort
%25
299,99TL 224,99TL
Tropikal Baskılı Çocuk Tişört
199,99TL
Logo Baskılı Deniz Şortu
%25
299,99TL 224,99TL
Düz Renk Logolu Sweat Şort
%25
249,99TL 187,99TL
5'li Düz Renk Çorap Paketi
89,99TL
Düz Renk Basic Çocuk Tişört
199,99TL
Glenn 807 Çocuk Jean
449,99TL
Rick 708 Çocuk Denim Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Rick 835 Çocuk Şort
%25
649,99TL 484,99TL
Clark 620 Ragular Jean
439,99TL
Bisiklet Yaka Baskılı Çocuk Tişört
199,99TL
3'lü Düz Renk Çocuk Boxer
%32
249,99TL 169,99TL
Bisiklet Yaka Logo Baskı Tişört
199,99TL
Bisiklet Yaka Uzun Kollu Tişört
199,99TL
Logo Detaylı Çocuk Bere
89,99TL
Liam 871 Skinny Fit Jean
399,99TL
Liam 830 Skinny Fit Jean
%50
399,99TL 199,99TL
Bisiklet Yaka Baskılı Tişört
199,99TL
Logo Baskı Tişört
199,99TL
Gordon Logolu Çocuk Pantolon
%30
469,99TL 329,99TL
Beli Ayarlanabilir Sweat Pantolon
399,99TL
Desenli Deniz Şortu
%25
349,99TL 262,99TL
Bowie Düz Renk Çocuk Şort
499,99TL
Logo Detaylı Sweat Şort
%25
399,99TL 299,99TL
Liam 004 Skinny Jean
499,99TL
Glenn 814 Slim Jean
699,99TL
Blok Renkli Logolu Tişört
169,99TL

Yüksek Kalitesi ile Öne Çıkan Erkek Çocuk Giyim Ürünleri Jack & Jones’da!

1990 yılında Danimarka’da kurulan Jack & Jones, kısa bir süre içinde dünya genelinde kendini kanıtlamış bir marka haline gelmiştir. Giyim ürünlerinin kalitesi ve tasarımları ile öne çıkmaktadır. Ürün kategorileri arasında tişörtten monta kadar pek çok seçenek bulunmaktadır. Yetişkin giyimin yanı sıra erkek çocuk giyim kategorisinde de oldukça çeşitli modeller yer almaktadır. Çocuk giyim kategorisi için üretilen ürünlerde kullanılan kumaşların kalitesi son derece önemlidir. Çocuk cildi çok daha hassas ve dış etkilere açık olduğu için zararlı olmayan kumaşlar kullanılmalıdır. Jack & Jones çocuk kategorisinde yüksek kalite, çocukların kullanımına uygun kumaş ve materyaller kullanmaktadır. 


Rahat Kesimiyle Konfor Sunan Jack & Jones Erkek Çocuk Giyim Modelleri

Erkek çocuk giyim kategorilerinde yer alan modeller çocuğunuzun tarzına uyum sağlamanın yanı sıra hareket kabiliyetini de kısıtlamamalıdır. Çocuklar hareket etmeyi ve oynamayı çok severler. Bu durumda rahatsız kıyafetler giymekten hoşlanmayacaklardır. Rahat kesime sahip erkek çocuk giyim modelleri ile diledikleri gibi koşup oyun oynayabilirler. Üründen ürüne değişkenlik gösterse de erkek çocuk giyim ürünleri genellikle 7 yaştan başlamakta ve 16 yaşa kadar çıkmaktadır. Çocukların fazla hareketli olmasından dolayı kıyafetler daha çabuk deforme olabilir. Jack & Jones kalitesindeki giyim ürünleri yüksek kalitede kumaş yapısı ile daha dayanıklıdır. Pantolondan sweatshirte, şişme yelekten iç çamaşırına kadar her ürün kategorisinde erkek çocuklar için geniş bir seçenek yelpazesi sunulmaktadır. 9 yaş erkek çocuğu giyim ürünleri arasında en çok tercih edilenler eşofmanlar, kazaklar ve tişörtlerdir. Bu yaşlarda çocuklar daha çok karikatür baskılı, konforlu kıyafetlerden hoşlanmaktadır. Çocuklar için en rahat giyim ürünlerinden biri tişörtlerdir. Hem kumaş yapısı olarak hem de kesim olarak içinde rahat edebilirler. Farklı renk ve baskılı seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle baskılı tişört modelleri erkek çocuklarının dikkatini çekmektedir. Tişörtler yaz aylarında tek başına giyilebileceği gibi serin ve soğuk havalarda kazak ve sweatshirtlerin altına giyilebilir. Pantolon, şort ya da eşofmanla rahatça kombin yapılabilir. Bisiklet yaka ve ideal kol boyu ile tişört modelleri çocukların hareket kabiliyetini kısıtlamaz. Yüzde yüz pamuklu yapısı ile çocuğunuzun vücudu nefes alabilir. Tişörtlerin önünde yazılı ya da figürlü baskılar bulunabilir. Tek renk modellerin yanı sıra iki ve daha fazla renk bulunan tişört modelleri de mevcuttur. Tişörtler kısa ya da uzun kollu olabilir. Kat kat giyinmeyi sevmeyen çocuklar için uzun kollu tişörtler ideal olacaktır. Yalnızca kış ayları için değil serin yaz ve bahar akşamları için de uzun kollu tişörtler oldukça kurtarıcı ürünlerdendir. Çocuktan çocuğa değişiklik göstermekle beraber erkek çocukları 7 – 8 yaşlarına geldiğinde kendi tarzlarını oluşturmaya başlayabilir. Bu dönemde ebeveynlerinin seçtiği kıyafetler yerine kendi seçtiklerini giymek isteyebilirler. 8 yaş erkek çocuğu giyim tarzına göre gömlek, kazak ya da eşofman giymekten hoşlanabilir. 


Spor Tarza Sahip Çocuklar İçin Sweatshirt Modelleri

Çocuğunuzun tarzı küçük yaşlardan oluşmaya başlar. Kıyafetlerini, kendi istediğine göre kombinlemek isteyebilir. Jack & Jones erkek çocuk ürünleri arasında her çocuğun seveceği giyim ürünlerini bulmanız mümkündür. Bazı çocuklar kırmızı, sarı, mavi gibi canlı renkleri giymekten daha çok hoşlanırken bazısı siyah, beyaz gibi temel renkleri tercih edebilir. Erkek çocuk giyim ürünleri arasında her renk ürün ve model bulunmaktadır. 12 yaş erkek çocuğu giyim için tarz oluşturmakta da oldukça fazla tercih vardır. Erkek çocuk spor giyim modelleri arasında en sık tercih edilenler sweatshirtler, şişme yelekler ve eşofmanlardır. Sweatshirtler serin havalarda soğuktan korumanın yanı sıra tarz olarak oldukça havalı bir görüntü sunmaktadır. Kot pantolon ya da eşofmanlar ile kombin yapılabilir. Soğuk havalarda ya da sonradan sıcak olabileceğini düşündüğünüz ortamlarda içine tişört giydirebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz terlediğinde sweatshirtünü çıkarabilir. Sweatshirt modelleri arasında farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerin önündeki baskı ve tasarımlar da değişkenlik göstermektedir. Kapüşonlu ya da kapüşonsuz modeller mevcuttur. Kapüşonlu modellerin avantajı çocuğunuzu rüzgârdan ya da yağmurdan koruyabiliyor olmasıdır. Sweatshirtler her mevsim koşullarında giymeye uygundur. Erkek çocuk eşofman takımları hem spor tarzı seven hem de konforuna düşkün çocuklar için ideal giyim ürünleridir. Gün içinde koşturan ve oyun oynayan çocuğunuz pantolonla dilediği gibi hareket edemeyebilir. Eşofman takımları bu yaşlardaki çocuklar için en rahat giyim ürünleridir. Hem diledikleri gibi özgürce oyun oynayabilirler hem de tarz bir görüntüye sahip olabilirler. Eşofman takımları yazlık ya da kışlık olabilir. Kışlık modeller içi pamuklu daha kalın yapılı olarak üretilmektedir. Yazlık modeller ise çocuğunuzun terlemesini en aza indirmek adına ince ve nefes alan kumaşlardan tasarlanmaktadır. Eşofman üstleri sweatshirt ya da fermuarlı hırka şeklinde tasarlanabilir. Her iki model de çocuğunuz giydiğinde rahat edebileceği modellerdir. Jack & Jones tüm erkek çocuk ürünlerini çocuğunuzun sağlığını, rahatını ve tarzını göz önünde bulundurarak üretmektedir. 

Her Mevsime Uygun Erkek Çocuk Kıyafetleri Jack & Jones’da! 

Mevsim şartlarına göre giyilen kıyafetler değişkenlik göstermektedir. Özellikle dış giyim ürünleri hava şartlarına uygun tercih edilmelidir. Mevsimine uygun olmayan kıyafetler terlemeye ya da üşütmeye neden olabilir. Bu durumda çocuğunuz hastalanabilir. Bu tarz durumların önüne geçmek için hava şartlarına ve bulunduğunuz ortama göre kıyafetler giydirmeniz iyi olacaktır. Kış aylarında iyi bir mont seçerek çocuğunuzun soğuk havadan korunmasını sağlayabilirsiniz. Mont seçerken çocuğunuzun tarzına uyması ve beğenmesinin yanı sıra soğuğu geçirip geçirmemesine de dikkat etmelisiniz. Jack & Jones mont modelleri soğuktan korur. Mont seçenekleri arasında farklı renklerde, kürklü ya da kürksüz kapüşonlu modeller bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında çocuğunuzun tarzına uyacak bir modeli kolayca bulabilirsiniz. Erkek çocuk mont fiyatları modelden modele değişkenlik göstermektedir. Ürün seçenekleri arasında her bütçeye uygun mont bulmak mümkündür. Dış giyim ürünleri arasında bir başka seçenek ise şişme yeleklerdir. Kapüşonlu ya da kapüşonsuz modelleri bulunmaktadır. Şişme yelekler bahar aylarında ve serin yaz akşamlarında giymek için son derece uygundur. Erkek çocuk yelek modeli özellikle spor tarzı seven çocuklar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Oldukça konforlu bir yapısı vardır ve özellikle çocuğunuz dışarıda oyun oynarken rahatsız etmez. Ayrıca terleyen çocuğunuzun rüzgardan etkilenmesini de engeller. Farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle kot pantolonlar ve eşofman takımları ile oldukça tarz bir görüntü yaratmaktadır. Kış aylarında tercih edilen diğer giyim ürünleri kazak ve süveterlerdir. Erkek çocuk kazak modelleri hem soğuk havadan korur hem de çocuğunuzun daha tarz gözükmesine yardımcı olur. Kazak seçeneklerinde kullanılan ip ve kumaş çeşitleri çocukların cildini tahriş etmeyecek şekilde seçilmelidir. Kazaklar pantolonlar ile iyi bir uyum yakalamaktadır. Ayrıca hem iç hem de dış mekanlarda rahat edebilecekleri bir giyim ürünüdür. Çocuğunuzun tarzına uygun, kaliteli kumaşlardan üretilmiş, her bütçeye uygun çocuk giyim ürünleri ulaşmak için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. 

Erkek Çocuk Giyim Ürünleri Nelerdir?

Özellikle çocuk giyim üzerine titiz bir şekilde üretilen ürünler kazak çeşitleri, yelek, mont ve eşofman takımları olmak üzere öne çıkmaktadır.

Erkek Çocuk Giyim Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Çocuk giyiminde en önemli kriter, ürünlerin hangi malzeme kullanılarak elde edildiğidir. Narin çocuk tenine herhangi şekilde zarar verebilecek malzemelerin kullanılmaması oldukça önemlidir.

Erkek Çocuk Giyim Ürünlerini Hangi Yaş Grupları Kullanabilir?

Erkek çocuk giyim ürünleri 7’den 16 yaşına kadar geniş bir beden yelpazesine sahip olmaktadır. Dilediğiniz ürünü “beden” kısmından filtreleyerek ideal ölçüleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Erkek Çocuk Kıyafetleri Nasıl Seçilir?

Bu konuda en önemli kriterler çocuğunuzun sağlığı, rahatlığı ve beğenisi olacaktır. Sağlık açısından tehlikesi bulunmayan kumaşlar tercih etmenin yanı sıra hava alan kıyafetler de göz önünde bulundurulabilir.

DEVAMI