Boxer

20 ürün
Karışık 5'li Boxer Paketi
%30
399,99TL 279,99TL
Düz Renk 5'li Boxer Paketi
%30
399,99TL 279,99TL
5'li Renkli Boxer Paketi
%33
399,99TL 269,99TL
3'lü Karışık Boxer Paketi
%33
269,99TL 179,99TL
Düz Renk 2'li Boxer Paketi
%21
169,99TL 134,99TL
Düz Renk Logolu Tekli Boxer
%30
99,99TL 69,99TL
Çizgi Detaylı Tekli Boxer
%30
99,99TL 69,99TL
Düz Renk Beli Logo Baskılı Tekli Boxer
%30
99,99TL 69,99TL
Renkli Logo Detaylı Tekli Boxer
%30
99,99TL 69,99TL
5'li Düz Renk Boxer Paketi
%30
399,99TL 279,99TL
5'li Karışık Renkli Boxer Paketi
%30
399,99TL 279,99TL
Desenli Tekli Boxer
%30
99,99TL 69,99TL
3'lü Desenli Boxer Paketi
%32
249,99TL 169,99TL
3'lü Desenli Boxer Paketi
%32
249,99TL 169,99TL
Tekli Boxer
%30
99,99TL 69,99TL
Düz Renk Tekli Boxer
%30
99,99TL 69,99TL
Düz Renk Tekli Boxer
%30
99,99TL 69,99TL
5'li Düz Renk Boxer Paketi
%30
399,99TL 279,99TL
3'lü Düz Renk Boxer Paketi
%24
249,99TL 189,99TL
3'lü Düz Renk Boxer Paketi
%24
249,99TL 189,99TL

Jack&Jones İç Giyiminize Özen Gösterir

Erkek giyiminde önde gelen isimlerden olan Jack&Jones, iç giyim kategorisinde de kaliteli tasarımlarıyla kullanıcılarını memnun etmeyi başarmaktadır. Erkek boxer modelleri birbirinden çeşitli desen, model, kumaş ve özelliklerle sunulmakta, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yönelik alternatifler üretilmektedir. Dış giyim konusunda olduğu kadar iç giyimde de kullanılan ürünlerin kalitesi, malzemesi ve tasarımları önem teşkil etmektedir. Her ne kadar iç giyimin bir parçası olsa da erkek boxer kategorisi oldukça çeşitli ve farklı ürünler sunmaktadır. Bedeniniz ile birebir temas halinde olan iç çamaşırlarının kaliteli olması ve cildinizi tahriş etmemesi oldukça önemli bir unsurdur. Diğer bir yandan erkek boxer desenli seçeneklerden tercih ederek konforunuza ek olarak eğlenceli ve değişik tasarımları da gardırobunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz.


Jack&Jones ile İçinizden Geldiği Gibi

Erkek boxer çeşitleri klasik modellerden renkli tasarımlara, penye kumaşlardan farklı kumaş tiplerindeki ürünlere kadar oldukça çeşitli seçenekler sunmaktadır. Erkek siyah boxer hemen hemen tüm dolaplarda bulunan ve en çok tercih edilen renkler arasında bulunurken, klasik modeller içerisinde lacivert, gri, beyaz renkli seçenekler de bulunmaktadır. Rahatlıkla her türlü kıyafetin altından giyebileceğiniz klasik renklerin yanı sıra farklılığınızı yansıtmak ve tarzınıza renk getirmek için erkek desenli boxer seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Kendinden desenli, baskılı ve eğlenceli modeller ile iç giyiminize farklı bir bakış getirmeniz veya tek renk canlı renkler arasından tercih yapmanız da mümkündür. Erkek renkli boxer modelleri arasında kırmızı, turuncu, mavi gibi pek çok renk seçeneği veya desenli renkli modeller yer almaktadır. Erkek kırmızı boxer ise özellikle yılbaşı hediyesi olarak çokça tercih edilmekte, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Diğer bir yandan esprili veya yeni yıl temalı erkek yılbaşı boxer seçenekleri de ürünler arasında bulunmaktadır. Kullanıcılar tarafından çokça beğenilen bir ürün grubu ise erkek yazılı boxer kategorisi içerisinde yer alan alternatiflerdir. Mottoların, sözlerin veya tek kelimeden oluşan yazıların kullanılarak tasarlandığı modeller sayesinde orijinal modellere sahip olabilirsiniz. Boxer modellerini alt kategorilere ayırırken yalnızca renk ve desenlerine göre değil kullanım amacına ve türüne göre de ayrım yapmak gerekmektedir.
İç giyim seçenekleri arasından tercihinizi yaparken özellikle uzun süreli kullanımlarda rahat edebileceğiniz, hem konforlu hem tarzınıza uygun alternatiflere yönelmeniz tavsiye edilmektedir. Bu nedenle markanın sıklıkla tercih edilen ve kullanıcıların beğenisini kazanan erkek rahat boxer seçenekleri içerisinden tercihinizi yapmak sizlere konforlu bir kullanım sağlayacaktır. Klasik seçeneklere alternatif olarak marka tarafından üretilen, özellikle günlük kıyafetlerin içerisine giyilebilecek dar ve lastikli modelleri tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım esnasında ister dar ister bol pantolon veya eşofmanlarınızın altından giyebileceğiniz bu modeller sizlere hem toparlayıcı hem konforlu bir kullanım olanağı sağlamaktadır.


Jack&Jones ile Kendinizi Şımartın

Erkek boxer kaliteli ürünlere sahip olmanın en büyük önemli avantajlarından birisi de cildinizi tahriş etmeyecek ve alerjik reaksiyonlara sebep olmayacak modeller tercih ederek daha sağlıklı ve konforlu kullanım sağlamaktır. Örneğin erkek boxer pamuklu modeller hem cildinizin nefes almasına yardımcı olmakta hem de yumuşak ve rahat bir kullanım olanağı tanımaktadır. Uzun süreli kullanımlarda dahi oldukça rahat ve konforlu bir yapı sunan bu modeller kaliteli malzeme yapısı sayesinde oldukça da uzun ömürlü olmaktadır. Erkek pamuk boxer modelleri ev içi kullanımlarda da dış giyimin altından da oldukça tercih edilmekte olup, cildiniz için sağlıklı bir tercihtir. Erkek penye boxer modelleri ise çeşitli renk ve desenleri ile günlük olarak kullanılan ve tercih edilen ürünleri sizlerle buluşturmaktadır. Özellikle esneyen ve vücudunuzun şekline göre şekillenen elastik modeller daha rahat hareket etmenize yardımcı olmaktadır. Vücudunuzu rahat ancak sıkı bir şekilde saran erkek sporcu boxer modelleri ise iç ve dış mekan aktivitelerinde spor kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olmaktadır. Daha rahat hareket etmenizi ve sporunuzdan daha fazla verim almanızı sağlayan bu modeller vücudunuza göre şekillenmektedir.

Erkek kısa boxer modelleri genellikle günlük hayatta kullanılan ve kıyafetlerinizin altından tercih edilen seçenekleri oluşturmakta olup, çoğunlukla dar ve toparlayıcı bir yapıya sahiptir. Özellikle spor yaparken giydiğiniz kıyafetlerin içerisine tercih edilen kısa modeller sayesinde evde, dışarda, spor salonunda rahatlıkla egzersizlerinizi yapabilmenize olanak tanınmaktadır. Sıkı ve bedeninizi saran bir yapıya sahip olmaları da ayrıca rahatça hareket edebilmenize yardımcı olmaktadır. Koşu, yürüyüş, tırmanış veya savunma sporları gibi çeşitli alanlarda rahatlıkla bu modelleri tercih edebilir, kendinizi hem daha rahat hem toparlanmış hissedebilirsiniz. Modeller içerisinde kullanıcıları kendisine çeken bir diğer özellik ise estetik görünümlerinden kaynaklanmaktadır. Hem eğlenceli hem orijinal modellerden sade ve klasik seçeneklere kadar pek çok farklı seçenek ürünler arasında sizlere sunulmaktadır. Birkaç farklı renk kombinasyonunda zıt renklerle elde edilen kontrast modellere, sade veya pastel renkli seçeneklerden daha koyu modeller geniş ürün yelpazesini oluşturmaktadır. Çizgiler, geometrik desenler ve renkler ürünlerin tasarımlarını süslemekte, sizlere keyifli ve eğlenceli bir iç giyim kategorisi sunmaktadır. Kumaş kısımlarına ek olarak bel lastiklerinde de farklı renk ve şekillerde tasarlanan Jack&Jones marka ismini görebilmek mümkündür.


Jack&Jones Underwear Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş bir ürün yelpazesi ve tasarım çeşitliliği sunması sayesinde Jack&Jones erkek boxer fiyatları da oldukça geniş bir yelpazeye dağılmış durumdadır. Kumaşları, modelleri, desenleri ve daha pek çok özellikleri fiyatlandırma üzerinde etki gösteren boxer modelleri arasında hemen her bütçeye uygun bir seçenek bulmak ise mümkündür. Kullanım amacınızı belirledikten sonra tercihlerinizi klasik, kullanıma özgü veya uzunluk kısalık ölçütlerinize uygun şekilde yapabilir, kendinize en uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Erkek dikişsiz boxer seçenekleri de yine kullanıcıların çokça memnun kaldığı ve günlük hayatının bir parçası haline getirdiği ürünler arasında yer almaktadır. Dikişsiz yapıları sayesinde kıyafetlerin altından oldukça rahat kullanılmaları ve herhangi bir iz belli etmemelerinin yanı sıra dayanıklı da bir yapıya sahiptirler. Her türlü dar kıyafetinizin altından rahatlıkla giyebileceğiniz bu ürünleri spor esnasında da tercih edebilir veya erkek spor boxer modellerine göz gezdirebilirsiniz. Günlük hayatınızın rutinleri içerisinde farklı yapılara sahip modellerden kullanmak için siz de çeşitli seçeneklere göz gezdirebilir, gardırobunuzu her türlü kullanım için uygun hale getirebilirsiniz. Erkek toparlayıcı boxer modeli ise kalçaları ve bacakları daha çok saran, fazlalıklarınızı gizlemenize yardımcı olan sıkı modeller arasında yer almaktadır. Çoğunlukla dar kıyafetlerin altından tercih edilmelerine rağmen kullanım alanı da oldukça geniş bir seçenek oluşturmaktadır. Erkek modal boxer modelleri ise elyafın yarattığı ve teninizde bıraktığı his sebebiyle çokça sevilmekte ve tercih edilmektedir. Yumuşak ve hafif dokusu sayesinde cildinizde yokmuşçasına bir hissiyat bırakan modal seçenekler elyaf malzemelerden elde edilmektedir. Özellikle esnek, yumuşak ve çevre dostu bir yapı sunması sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Uzun süreli kullanımlarda dahi kaliteli yapısından ödün vermemektedir. Siz de pek çok model ve tasarım arasından dilediğiniz alternatifi tercih edebilir, iç giyiminizde kaliteyi Jack&Jones farkı ile yakalayabilirsiniz.

Underwear Ne Demek?

Underwear ürünler alt giyim ürünleri olarak adlandırılmaktadır. Boxer modelleri bu alanda öne çıkan ürünlerdendir.

Underwear Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Vücudunuz ile direkt temas halinde ürünleri alırken hangi malzemeden üretildikleri oldukça önemlidir. Satın aldığınız ürünleri vücudunuzda herhangi bir tahrişe sebep olmaması gerekmektedir.

Underwear Nasıl Seçilir?

Alt giyim ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta kişinin rahatlığı olacaktır. Kişinin rahat olduğu kumaş, dikiş yapısı ve kesim şekline uygun tercih yapılması önem taşır.


Underwear Nasıl Yıkanır?

Çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilen alt giyim ürünleri genellikle diğer kıyafetlerle yıkanmaz. Tek başlarında temizleyici bir program uygulandıktan sonra asılarak kurutulabilir.

DEVAMI